هتل سنتری لنکاوی،مالزی

هتل سنتری در منطقه لنکاوی، مالزی واقع شده است.

موقعیت مکانی هتل:

شما با ماندن در این هتل،در قلب تاریخ لنکاوی مالزی قرار گرفته اید و از در خروجی هتل  روبروی ساحل و کابل کار(ماشین)هستید.این هتل با ۴٫۵ ستاره از ۵ نمره به خود احتصاص داده که در آن امکاناتی لوکس و مدرن در آن قرار گرفته است.

وضعیت اتاق های این هتل:

این هتل دارای ۱۲۲ اتاق است که شما با استراحت در این اتاق ها احساس بودن در خانه را میکنید.اتاق های که در آن تلوزیون ال سی دی و مینی بار *رایگان*وجود دارد.اتاق ها دارای یک بالکن خصوصی هستند و شما میتوانید به بالکن ها رفته و هوایی تازه را عوض کنید.در اتاق شما ماهواره وجود دارد تا شما بتوانید برنامه موردعلاقه خود را ببینید همچنین شما نیز میتوانید به اینترنت وای فای دسترسی داشته باشید(رایگان است و نیازی به شارژ نیست).تمامی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی /  حمام هستند همچنین در حمام ها یک مو خشک کن نیز هست.

امکانات رفاهی/تفریحی هتل:

شما میتوانید با رفتن به ساحل خصوصی*اختصاصی هتل*بروید و در آنجا سرگرم شوید.یا اصلا اینکه شما میتوانید به استخر سرباز رفته و انجا شنا کنید یا به سونا و جکوزی بروید.همچنین از امکانات رفاهی این هتل میتوان به اینترنت رایگان،سالن ازدواج و مراسم های دیگر نیز اشاره کرد.

سرویس غذاخوری هتل سنتری لنکاوی :

این هتل یک رستوران نیز دارد شما میتوانید با رفتن به این رستوران هر روز میوه های تازه و خوشمزه را بخورید.یا اینکه میتوانید غذای موردعلاقه خود را سفارش دهید و بروید روی یک صندلی بشینید و از منظره بیرونی *باغ و باغچه*لذت ببرید.یا اینکه میتوانید غذا را سفارش داده تا به اتاقتان بیاورند.شما تشنه اید؟دوست دارید نوشیدنی سفارش دهید؟شما میتوانید با رفتن به این رستوران نوشیدنی موردعلاقه خود را سفارش دهید.

بیزینس سنتر هتل:

از جمله بیزینس سنتر ای هتل میتوان به کرایه گرفتن ماشین و لیموزین اختصاصی اشاره کرد.هر روز در لابی هتل روزنامه های تازه ای هست که شما میتوانید انها را بخوانید.برنامه ای در این شهر دارید؟این هتل فضای بزرگی را برایسالن کنفرانس و میتینگ روم اختصاص داده است.

و حالا برای شما چند عکس از هتل سنتری لنکاوی به اشتراک خواهم گذاشت.

سرویس غذاخوری هتل فیتنس سنتر هتل لابی هتل سالن نشیمن سالن نشیمن*رو به ساحل* نشیمن*رو به ساحل* استخر سرباز هتل اتاق های هتل اتاق های هتل اتاق های هتل

مطالب مرتبط