هتل سی لایت ریزورت

اگر قصد سفر به کوش آداسی دارید و می خواهید در یک هتل خوب که دارای امکانات عالی و همچنین موقیعت مناسب تا مرکز شهر داشته باشد ,هتل سی لایت ریزورت را انتخاب کنید.شما که پکیج تور کوش آداسی را می خواهید و به دنبال یک تور مناسب برای این سفر هستید ما برای شما پیشنهاد می دهیم هتل سی لایت ریزورت را انتخاب کنید.

هتل پنج ستاره سی لایت ریزورت کوش آداسی دارای بالاترین کیفیت می باشد که شما می توانید به همراه خانواده در این هتل اقامت داشته باشید.ویژگی های خوب این هتل لوکس بودن آن و همچنین پرسنل و کادر مجرب هتل زبان زد می باشد.

این هتل دارای ۴۶۵ اتاق که به تفکیک ۸۰ اتاق سوپریور، ۹ عدد کُرنِر سوییت، ۱۰ اتاق رِد دُر مخصوص ماه عسل، ۸ اتاق دلوکس دارد. تمام اتاق ها مجهز به تلویزیون LCD ،تهویه و مینی بار و همچنین وای فای رایگان و بالکن نما به دریا و بعضی از اتاق ها نما به شهر می باشد.

اما امکانات ویژه برای اتاق هایی می باشد که از قبل رزرو کرده اند ,مثلا برای اتاق های ماه عسل امکاناتی ویژه نسبت به اتاق سوپریور دارد.

امکانات تفریحی هتل سی لایت ریزورت کوش آداسی

یکی دیگر از ویژگی های خوب این هتل داشتن امکانات تفریحی بسیار مناسب ,۲ استخر رو باز و سونا و باشگاه بدنسازی و همچنین ساحل اختصاصی این هتل هم بسیار تمیز می باشد.از سرگرمی های دیگر هتل هم می توانید استفاده کنید از جمله دوچرخه سواری ,قایق سواری,دارت,اتاق بازی مخصوص کودکان و زمین بازی برای بچه ها….

پنج رستوران در این هتل فعالیت دارند که رستوران اصلی سان رایز (Sunrise) نام دارد و دارای صبحانه بوفه باز، ناهار و شام در این رستوران غذاهای بین المللی میل کنید.اما رستوران دیگر هتل سی لایت ریزورت دارای انواع منو غذاهای مدیترانه ای در رستوران دولچه ویتا و رستوران درگون دارای منوی غذاهای آسیای شرقی و همچنین رستوران آگایوس دارای منوی مدیترانه ای و دریایی می باشد که می توانید به سلیقه ای خود انتخاب کنید.

نظر شما در مورد هتل پنج ستاره سی لایت ریزورت کوش اداسی چیست؟

مطالب مرتبط