هتل پاین بی کوش آداسی

اگر بخواهیم بهترین هتل کوش آداشی را برای شما معرفی کنیم هتل پنج ستاره پاین بی کوش آداسی می باشد,هتل بزرگ (Pine Bay) که مساحت ۴۲۱ هزار متر مربع دارد با تمام امکانات رفاهی بسیار عالی و همچنین ساحل خصوصی در کنار دریا واقع شده است,این هتل ۵ ستاره دارای پارک آبی بزرگ می باشد که یکی از تفریحات کوش آداسی می باشد و شما می توانید به پارک آبی هتل بروید و از شنا و بازی لذت ببرید.

اتاق های بزرگ و شیک هتل پاین مبل می باشد که با امکانات : تلویزیون , تهویه هوا و حمام خصوصی و بالکن خصوصی به بهترین نحو آماده برای پذیرایی مهمانان و توریست ها اماده کرده اند,تزیین اتاق های به گونه ای می باش که استراحت در اتاق باعث می شود که شما دلگرم شوید و با میل و شوق دیگری سفر بعد هم به همین هتل بروید . اگر به تور کوش آداسی میروبید و از نظر قیمت مشکلی ندارید این هتل کوش آداسی میتونه انتخاب خوبی باشه .

رستوران هتل پایین بی کوش آداسی انواع غذاهای محلی و جهانی دارا می باشد که شما می توایند بعد از سفارش غذا به اتاق خود بروید و در بالکن مخصوص خود غذا میل کنیدزیرا بالکن اتاق ها رو به دریا می باشد و همچنین در فضایی که از قبل طراجی شده است تیم انیمیشن هتل به نمایش می پردازند و شبی خوبی را برای شما بوجود می آورند.

برای دسترسی به اینترنت در اتاق ها ,وای فای می باشد که رایگان است و شما می توانید به راحتی دسترسی به اینترنت پیدا کنید ,وجود قایق سواری و حمام های گرم و سرد ترکی هم از امکانات رفاهی و ورزشی هتل می باشد.

کارکنان هتل پاین بی کوش آداسی بسیار خون گرم و با خوش رفتاری برخورد دارند با مهمانان رفتار میکنند که یکی از مزیت های هتل Pine-bay  می باشد,اگر در روز از نشستن در اتاق های خود خسته می شوید و حوصله بازار ندارید می توانید به ساحل خصوصی هتل پاین بی بروید و در این ساحل با امکانات مجهزی که دارد سپری کنید,همچنین اگر از اتاق های مدرن هتل هم شما را راضی نمی کند می توانید از اتاق های ییلاق مانند که در ساحل می باشد استفاده کنید.

برای رفتن به پارک آبی از اتاق شما با پیاده حدود ده دقیقه و با سرویس هتل ۳ دقیقه می باشد که میتوانید با مینی بوس هتل به پارک آبی بروید در ضمن پارک آبی هتل رایگان نمی باشد,اما غذای های هتل بسیار متنوع می باشد و بهترین غذاهای جهانی را برای شما تدارک دیده اند.

شب ها در هتل هتل پاین بی امفی تائتر برگزار می شود که از ساعت ده شب به بعد و همچنین کنار ساحل هم مراسم های جشن هر شب بر پا می شود با موسیقی زنده که آرامش خاصی به هر مهمان می دهد.

اگر قصد سفر دو روزه به کوش آداسی دارید حتما این هتل را در نظر بگیرید زیرا با امکانات تفریحی که دارد فقط شما برای خرید از این هتل بیرون می روید و اگر فقط برای تفریح به کوش آداسی می روید و خرید خاص ندارید بهترین مکان برای مدت روز کم یعنی دو یا سه روز سفر کوش آداسی این هتل بهترین می باشد زیرا امکانات تفریحی بسیار عالی دارد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. فرامرز گفت:

    سرویس دهی این هتل به ایرانیان اصلا مناسب نیست. اتاقهای نامناسبی در اختیار هموطنان قرار میگیرد. اینترنت در اتاق موجود نیست. رستوران و سایر فضاهای عمومی در زمان تعطیلات بسیار شلوغ اند.