هتل d majestic کوالالامپور

هتل چهار ستاره d majestic کوالالامپور در ناحیه پودو واقع شده است که تا مرکز شهر حدود ۵ کیلومتر و تا شاه الام کوالالامپور ۲۲ کیلومتر فاصله دارد.

هتل دی مجستیک کوالالامپور با داشتن ۱۸۸ اتاق با فضای بسیار خوب نشیمن جز هتل های برتر تور کوالالامپور  به شمار می رود.اتاق های هتل مجهز به اتو ، گاوصندوق و کتری برقی ,سیستم تهویه مطبوع ،تلویزیون ماهواره ای ، حمام اختصاصی ، لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین وای فای رایگان در سرتا سر هتل برای مهمانان تدارک دیده اند.

امکانات رفاهی هتل d majestic کوالالامپور برای مهمانان استخر سرباز به همراه تخت مخصوص آفتاب ، سالن بدنسازی مجهز ، سونا ، جکوزی ، سالن اسپا و همچنین استخر سرپوشیده برای شنا ، باغ های سرسبز جهت پیاده روی و زمین بازی کنار باغ هتل از جمله تفریح و سرگرمی های هتل می باشد.

از مزیت های این مجموعه وجود رستوران خوب هتل است که دیگر قصد رفتن به رستوران دیگر و بیرون از هتل ندارید.در رستوران هتل دی مجستیک کوالالامپور به صورت سلف در اختیارتان قرار میدهند.

دیگر امکانات رفاهی و همچنین نکته های مهم از هتل چهار ستاره کوالالامپور که برای کاربران سایت باید بیان کنیم,این می باشد که شما نمی توانید حیوانات خانگی به هتل ببرید.همچنین این هتل پارکینگ عمومی دارد که هزینه اضافه به غیر از رزرو هتل دریافت می شود و رفاه بیشتر در خود هتل فروشگاه هم وجود دارد.

مطالب مرتبط