مکان های دیدنی کیش ۵

اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش دارید ,به نمایشگاه خزندگان این جزیره حتما بروید.یکی از مکان های بسیار جذاب و دیدنی کیش که برای مهمانان اماده سازی شده است نمایشگاه خزندگان می باشد.اگر شما بصورت خانوادگی به کیش سفر کرده اید حتما به این مکان دیدنی کیش بروید.

نمایشگاه خزندگان کیش واقع در خیابان فردوسی، جنب پارک آهوان می باشد که دارای صد گونه از خزندگان و مارسانان,مارهای عظیم بوآ، پیتون آفریقا و آمازون، سوسمار ایگوانا ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مار پرنده تایلند و همچنین عنکبوت های بسیار متفاوت می باشد که تماشای همه را به خود جذب می کنند.این نمایشگاه متفاوت بسیار دیدنی می باشد که اغلب مهمانان از آن بازدید ندارند ولی اگر به این نمایشگاه بسیار متفاوت بروید ,میدانید که بسیار جذاب و خاص می باشد.

اغلب نوجوانان دختر و پسر که از این نمایشگاه دیدن کرده اند ,بسیار راضی بوده اند .زیرا تفاوت خاصی با سایر باغ وحش ها و خانه های پرندگان دارد.علاوه بر دیدن این خزندگان برای شما اطلاعاتی از شرایط زندگی، تغذیه و تولید مثل آن‌ها می توانید به دست بیاروید که برای شما بسیار جالب و لذت بخش می باشد.

تفاوت ها را می توانید در این نمایشگاه احساس کنید زیرا عنکبوت‌های بزرگ و پرنده خوار برزیلی نمونه‌هایی خاص می باشند که تا حالا آنها را ندیده اید و برای شما جذاب می باشد و می توانید یک تایم بسیار خوبی را در این جزیره داشته باشید.

کیش زیبایی های خاصی دارد که برای هر سلیقه و سن پدیده های بوجود آورده اند که می توانید هر یک از این مکان با سلیقه خودتان انتخاب کنید و سفر خوبی داشته باشید.

مطالب مرتبط