تور ارزان کیش

بسیار ابهامات زیادی در مورد سفر به کیش در بین گردشگران وجود دارد که مهم ترین آن هزینه سفر به کیش است.به این صورت که سفر به کیش هزینه ی زیادی می خواهد.اما ما در این مقاله از سایت گردشگرها برای شما از ارزان ترین سفر به کیش و همچنین بهترین زمان سفر به جزیره زیبای کیش بیان می کنیم.

در ابتدا بدانید بهترین زمان سفر به کیش از اوایل دی ماه تا اواخر فروردین می باشد.در ماه های دیگر که قصد سفر به کیش دارید,وجود شرجی و گرمای جزیره کمی تفریح و گردش را ناخوشایند می کند.اما شما می توانید بهترین زمان سفر را انتخاب کنید و با یک برنامه ریزی صحیح و با توجه به نکته ای که برای شما بیان میکنیم سفری ارزان را همراه با تور ارزان کیش و یا بصورت انفرادی هم که قصد سفر داشته باشید با توجه نکته ای که بیان میکنیم سفری ارزان به کیش داشته باشید.

سه پایه مهم که برای سفر به کیش تغیین کننده است:قیمت هتل کیش,بلیط کیش,هزینه غذا در کیش

اگر شما در هر ایام که قصد سفر به کیش دارید نکته هایی را رعایت کنید ,سفری ارزان به کیش را می توانید از بین تورها جستجو کنید و به کیش بروید.یکی از زمان هایی که در کیش می توانید با کمترین هزینه بروید,اوایل اسفند تا بیست اسفند ماه است.در این بیست روز یکی از ایامی می باشد که بهترین هوا کیش را می توانید تجربه کنید و همچنین ارزان ترین نرخ های اجناس در بازار کیش را می توانید در این بازه زمانی بخرید.همچنین خلوت بودن در این بازه زمانی و ارزان بودن قیمت هتل ها در جزیره کیش را می توانید در این ایام جستجو کنید که با در نظر گرفتن این ایتم ها شما می توانید تور ارزان کیش را رزرو کنید.

انتخاب محل اقامت در کیش هم می تواند هزینه شما را بسیار پایین بیارد.انتخاب هتل های مناسب که با شرایط شما سازگاری داشته باشید ,زیاد است.شما می توانید در سفر انفرادی و یا خانوادگی به کیش آپارتمان اجاره کنید که هزینه کمتری از هتل در بازه زمانی که تعطیلات نباشد می توانید رزرو کنید.

تور لحظه آخری کیش هم یکی از گزینه های دیگر ارزان ترین سفر ها به کیش می باشد.البته تور لحظه اخری اگر پیدا کنید در بازه زمانی می باشد که جز برنامه ریزی شما شاید نباشد یا اینکه مرخصی ای در آن تاریخ نداشته باشید.اما اگر زمان آزاد دارید می توانید با جستجو در چند روز بین تورهای کیش ,تور لحظه آخری کیش که در بعضی اوقات بسیار ارزان می باشد را برای خود رزرو کنید.

یکی دیگر از نکات برای تخفیف در کیش این است که اگر بصورت خانوادگی سفر کرده اید می توانید برای رفتن به مکان های تفریحی کیش که بلیط ورودی دارد هم تخفیف بگیرید ,یعنی بصورت انفرادی نروید و اگر بتوانید خانوادگی برنامه ریزی کنید و بروید برای شما در تهیه بلیط تخفیف می دهند.

پس نتیجه میگیرم که سفر به کیش زیاد هم گرانقیمت نمی باشد.یعنی در بعضی از بازه های زمانی خصوصا در بهترین فصل آب و هوای کیش می توانید با ارزان ترین نرخ به کیش بروید.

شما به کیش سفر کرده اید؟ نظرات و پیشنهاد های خود را که در جزیره کیش دریافت کرده اید با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

  1. هدا گفت:

    سلام .میگن تور کیش خب گرووووونه.یعنی می تونیم تور ارزون کیش پیدا کنیم؟؟؟

  2. محدثه گفت:

    کیش خیلی جذاب و خوشه.واقعا خوشه خصوصا برای ماه عسل .البته تابستون خیلی گرمه ما چند سری رفتیم.ولی بهمن رفتیم امسال خیلی هوا خوب بازار جنس ها اف زده بودن و تقریبا تو سه روز جزیره کیش برای سری چندم گشتیم و در کل خیلی خوش گذشت

  3. مجید گفت:

    واقعا اسفند ماه هوای کیش عالی هس من خودم جنوبی هستم