بهترین زمان سفر به کیش

از محبوب ترین مقصد های گردشگری و تفریحی ایران,تور کیش می باشد.کیش یکی از جزیرهای دیدنی جنوب ایران می باشد که هر ساله پیشرفت های چشم گیری در برنامه های تفریحی آن بوجود می آورند .هتل های کیش بسیار خوب و تمییز,مراکز خرید این جزیره هم بسیار معروف می باشد.

اگر قصد سفر به جزیره کیش دارید این مقاله را مطالعه کنید تا بهترین زمان سفر به کیش را با موقیعت و همچنین بازه زمانی خود بدانید.زیرا علاوه بر بهترین زمان سفر به کیش هزینه ها هم تغییراتی در بازه های زمانی کیش که از آن اطلاع خواهید داشت.

بهترین زمان از نظر آب و هوا

از نظر آب و هوایی در طول سال بهترین زمان برای سفر به کیش از اوایل دی ماه تا اواخر اسفند می باشد.در این ماه ها بهترین هوا را می توانید در کیش تجربه کنید.اما از اواخر اسفند تا اواخر اردیبهشت هوا نسبتا خوب می باشد,اما تعداد مسافرین و تورهای کیش زیاد و جزیره شلوغ می باشد.

اگر با خودتان فکر می کنید که بهترین زمان سفر به کیش زمستان است,بدانید در کیش فصل زمستان شبیه آب و هوای بهاری شهرستان ها می باشد و زیاد هوا سرد نمی باشد.دمای هوا در ایام از سال معمولا بین ۱۹ تا ۲۲ درجه متغیر است.

بهترین زمان برای شرکت در رویدادهای فرهنگی جزیره

عوامل جزیره کیش برای اینکه تابستان ها مراکز خرید و هتل ها هم بتوانند درآمدی داشته باشند,برنامه هایی در تاریخ  ۱۵ تیر تا ۱۵ شهریور در این جزیره برگزار می کنند.در این بازه زمانی که هوا بسیار گرم می باشد ,جشنواره های خرید و تخفیف در بیشتر مراکز خرید و تفریحات کیش شامل می شود و برای خرید کردن در کیش این زمان بسیار مناسب می باشد.

برنامه و خدمات جشنواره تابستانی کیش

۱- ارائه تخفیفات ویژه در مراکز خرید
۲- جشنواره آبنبات چوبی برای کودکان و امکان استفاده رایگان کودکان زیر هفت سال از خدمات هتل‌ها
۳- رالی تور خانوادگی و قرعه‌کشی برای اهدای خودروهای لوکس و گران‌قیمت
۴-برگزاری کنسرت گروه‌های موسیقی با حضور هنرمندان مطرح کشور، اجرای استندآپ کمدی و دیگر رویدادهای ویژه فرهنگی
۵-قرعه‌کشی برای اهدای جوایز نقدی

به یاد داشته باشید اگر آب و هوای کیش در تابستان ها بسیار گرم می باشد ,امام تمام هتل ها و مراکز خرید این جزیره مجهز به سیستم‌های تهویه مطبوع کاملا مناسب هستند.

بهترین زمان از نظر خلوت بودن و مناسب بودن هزینه سفر

اگر سفر به کیش دارید و می خواهید یک تور ارزان خوب را پیدا کنید,به یاد داشته باشید در اسفند ماه بهترین فرصت برای یک مسافرت خوب و خلوت و کم هزینه به کیش می باشد.در این بازه زمانی کیش بسیار خلوت و مراکز خرید به خاطر نزدیک شدن به عید اجناس مغازه ها را با تخفیف زیاد می فروشند و همچنین تورهای ارزان قیمت سه روزه در وسط هفته را انتخاب کنید.

اگر قصد سفر به کیش با ماشین شخصی خود هم دارید,به غیر از ایام عید که شلوغ می باشد.دیگر ایام سال می توانید بدون گذشت زمان زیادی از بندرچارک یا بندر آفتاب به راحتی به جزیره کیش بروید.(البته اگر دریا طوفانی نباشد که می توانید قبل از آمدن تماس بگیرید و جو دریا با خبر باشید.)

مطالب مرتبط