هتل اسپادانا کیش

اگر برنامه ریزی برای سفر به کیش دارید و قصد هزینه اندکی بایت هتل دارید,می توانید هتل دو ستاره اسپادانا را انتخاب کنید.این هتل به صورت ساختمان ویلایی یک طبقه است که دارای ۷۹ باب واحد اقامتی می باشد.یکی از مزایای خوب هتل اسپادانا کیش,ارزان بودن هزینه ان می باشد.این هتل برای مسافرین امکاناتی از قبیل:اینترنت wifi (درلابی )، سیستم تهویه مطبوع، پارکینگ ,پذیرش ۲۴ ساعته ,رستوران که دارای ظرفیت ۴۵۰ نفر می باشد که رستوران هتل دارای انواع غذاهای ایرانی ,دریایی و سنتی می باشد و اماده ی پذیرایی برای مهمانان هتل می باشد.

هتل اسپادانا کیش در سال ۱۳۷۹ تاسیس شده است که در سال ۱۳۹۴ به منظور ارائه بهتر خدمات به مسافران مورد بازسازی قرار گرفت.پذیرش کودکان زیر سه سال هم در صورت استفاده از سرویس رایگان می باشد.

اتاق های هتل اسپادانا دارای سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی,صبحانه رایگان ,سیستم تهویه مطبوع , مبلمان,آشپزخانه داخل اتاق , اسپلیت می باشد.

فاصله هتل اسپادانا تا مکان های مهم شهرکیش:

۱-از هتل تا شهر زیرزمینی کاریز فاصله ۴ کیلومتر و ۶۳۳ متر

۲-از هتل تا شهر باستانی حریره فاصله ۵ کیلومتر و ۴۳۸ متر

۳-از هتل تا کشتی یونانی فاصله ۱۲ کیلومتر و ۸۶۹ متر

۴-از هتل تا پارک دلفینها فاصله ۸ کیلومتر و ۶۲۳ متر

۵-از هتل تا باغ پرندگان فاصله ۸ کیلومتر و ۶۷۱ متر

۶-از هتل تا بازار پردیس یک فاصله ۳ کیلومتر و ۶۱۲ متر

یکی از عمده دلایل انتخابی این هتل توسط مسافرین کیش,ارزان بودن قیمت این هتل می باشد.ما از شما می خواهیم اگر در این هتل اقامت داشته اید در بخش نظرات سایت حتما برای ما و بازدیدکنندگان دیگر که قصد رزرو این هتل دارند بازگو نمایید.با تشکر

مطالب مرتبط