هتل گاردنيا در کیش

اگرتصمیم دارید اقامتی دلپذیر و راحت درجزیزه زیبای کیش داشته باشیداقامت در هتل گاردنیا کیش را از دست ندهید. هتل گاردنیا کیش، در واقع یک هتل چهار ستاره با امکانات کافی و در مکانی مناسب قرار گرفته که نظر بسیاری از توریست هایی که قصد سفر به کیش را دارند جلب می کند.

این هتل چهارستاره از دوفاز تشکیل شده است. درفاز۱ ساختمان از ۲۱ واحد ویلایی با ظرفیت اتاق های ۲،۳ و چهار نفره  ایجاد شده اند که عموما خانواده های شلوغ از این فاز استفاده می کنند.

چشم انداز این سویت های ویلایی رو به محیطی سر سبز و زیبا است به طوری که اقامتی رویایی برایتان فراهم می کند. می توان گفت که هتل گاردنیا از جمله هتل های تازه تاسیس است چرا که متعلق به دوران ساخت و ساز در سال ۸۷ خورشیدی می باشد. فاز ۲ مجموعه گاردنیا از یک ساختمان ۵ طبقه تشکیل شده است.

در این فاز، می توانید از کافی شاپ نسیم استفاده کنید. همچنین رستوران این هتل نخل نام گذاری شده که توریست ها می توانند انواع خوراکی های محلی، بین المللی و ایرانی را در آن سفارش دهند.

در همین فاز یک سالن اجتماعات و نمایش فیلم نیز وجود دارد. شروع آغاز به کار این هتل دو سال پیش ذکر شده که طی سال ۸۷ تا ۹۳ این بنا در حال ساخت و ساز بوده است. موقعیت آن موجب شده که توریست هایی که به وقت خود اهمیت می دهند آن را انتخاب کنند.

از جمله این مزیت ها می توان به فاصله ی ۸ دقیقه ای این هتل تا مراکز خرید مشهور کیش دانست. به دلیل اینکه این هتل نزدیک به ساحل است آن را هتلی ساحلی می گویند و کسانی که برای ماه عسل به کیش می روند از فرصت کنار دریا بودن دریغ نکرده و این هتل را رزرو می کنند.

برای رسیدن به فرودگاه کیش، باید با خودرو ۲۰ دقیقه در مسیر باشید که دغدغه این مشکل توسط سرویس رایگان فرودگاه و هتل از بین رفته است. از آن جا که کیش یک جزیره ی تجاری تفریحی است، سرویس های بازدید از مراکز خرید در این هتل ارائه می شود که با مراجعه به متصدی می توانید از آن ها نیز بهره مند شوید.

 برای افرادی که می خواهند بیشتر وقت خود را در خود هتل سپری کنند خدمات تفریحی ورزشی متعددی برنامه ریزی شده که از جمله آن می توان به اجاره دوچرخه و اسکوتر برقی اشاره کرد.

از آن جا که این هتل شهرت دارد، برخی سرویس های تفریحی کیش، با یک همکاری، به مقیمان این هتل خدمات ویژه و تخفیفات چشم گیر ارائه داده اند که از جمله آن ها می توان به تخفیف ۵۰ درصدی جنگل شادی شبهای شایان، تخفیف ۳۰ درصدی غواصیی بانوان، تخفیف ۳۰ درصدی رنت اتومبیل با راننده و یا بدون راننده، تخفیف ۳۰ درصدی جت اسکی و تفریحات روی آب، تخفیف کرایه دوچرخه تا ۳۰ درصد و تخفیف بهره مندی از کافی شاپ گاردنیا به میزان ۳۰ درصد اشاره کرد.

البته تخفیفات دیگری نیز برای توریست هایی که از این هتل استفاده می کنند وجود دارد که در بدو ورود خود به این هتل به شما یاد آوری می شود. بهره مندی از اینترنت بی سیم در هتل فراهم می باشد. می توان گفت اقامت در این هتل اقامتی مقرون به صرفه، به یاد ماندنی است که بهره وری سفر شما را به دلیل موقعیت خوب بالا می برد. در این هتل می توانید انواع خودرو ها را به صورت بدون راننده کرایه کنید و از دیدن از جاذبه های گردشگری کیش به طور شخصی لذت ببرید.

ê

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. Ali gholami گفت:

    خوب است