هتل امیرکبیر کاشان

یکی از بزرگترین و کامل ترین مجموعه های اقامتی در کاشان هتل ۳ ستاره امیرکبیر است که در نزدیکی باغ فین کاشان قرار گرفته است. هتل امیرکبیر کاشان سرویسی عالی را در محیطی زیبا و مناسب ارائه می دهد. هتل امیرکبیر دارای ۹۶ اتاق است که همه ی اتاق ها از سرویس بین المللی برخوردارند.

آدرس : خیابان ‌امیرکبیر ، نرسیده به باغ تاریخی فین

 

اتاق های هتل امیرکبیر کاشان شامل ۹۰ باب اتاق یک، دو و سه تخت و ۶ باب سـوییت چهار نفره و شش نفره می باشند و ظرفیت نفر اضافه ندارند. از دیگر امکانات هتل می توان به رستوران کلاسیک ، سنتی و فضای بازهمراه بابهتــرین کیفیت غذا در سطح استانداردهای بین المللی اشاره کرد. هتل امیرکبیر به عنوان اولیــن و بزرگترین هتــل شهرتاریخی کاشــان است.

 

هتل امیرکبیر کاشان دارای پارکینگ است و رستوران کلاسیک ، سنتی و روباز دارد. اینترنت در لابی و اتاق های هتل رایگان و بدون پرداخت هزینه است. سالن های زنانه و مردانه موجود در هتل از امکانات ورزشی مناسبی برخوردار است.

دیگر امکانات این هتل عبارتند از : لابي ، آسانسور ، کافي شاپ ، صندوق امانات ، نمازخانه ، سالن کنفرانس ، سالن اجتماعات ، لاندري ، ماهواره ، اعلام حريق ، یخچال، تلویزیون، سوئیت، اینترنت، سرویس فرنگی و سرویس ایرانی.

سرویس مناسب در کنار فضای زیبا و مدرن و برخورداری از آخرین استانداردهای بین المللی هتل امیرکبیر کاشان را به یکی از بهترین و کامل ترین هتل های کاشان تبدیل کرده است. موقعیت مناسب این هتل و نزدیکی آن به باغ فین از دیگر مزایای آن است. فاصله ی هتل امیرکبیر تا فرودگاه بیست دقیقه با ماشین است.

مطالب مرتبط