سفر به لنکاوی،مالزی

ما امروز برای شما در یک پست  یک روز در لنکاوی در کشور مالزی آماده کرده ایم.

اولین مکان:

“داتاران لانگ”است.اگر شما از اسکله پایین امده اید پس اولین چیزی را که خواهید میدان ایگل”عقاب”را خواهید دید.ما برای شما از این میدان چند عکس گرفتیم.این ایگل”عقاب”نماد شهر لنکاوی است.یکی از نماهای جذاب این شهر این میدان است.

 

دومین مکان:

کوهای “گوننگ رایا”است.اگر شما با ماشین یا موتور سیکلت آمده اید!دیگر جلو تر از این نمیتوانید بروید و باید وسیله تقلیه تان را در پارکینگ گذاشته و وارد این کوهستان شد.میشود اسم این کوهستان را جزیره گذاشت به این دلیل که در این کوهستان خانه های زیبایی طراحی شده است+استخر و جنگل و پارک در آن وجود دارد.همچنین در این مکان یک رستوران وجود دارد تا شما بتوانید غذای موردعلاقه یا نوشیدنی دلخواهتان را سفارش دهید.

سومین مکان:

آبشار”تلاگاه توجا”است.یکی از تاریخی ترین و مستند ترین و زیباترین آبشار ها در لنکاوی این آبشار است.شما نیز میتوانید به این آبشار بروید و در آن شنا کنید.

*مراقب باشید*

چهارمین مکان:

ماشین کابلی لنکاوی است.کیلومتر بالاتر از آبشار تلاگاه توجا*در بالا به آن اشاره شده است*قرار گرفته و رد میشود.این مکان به عنوان دهکده اصلی لنکاوی شناخته میشود و خیلی  از توریست ها به این مکان ها میایند تا از مناظر کوهستانی+جنگلی این شهر لذت ببرند.

توجه*همیشه این مکان باز نیست و فقط موقع هایی که هوا خوب است!*

توجه*این مکان از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ عصر باز است*

پنجمین مکان:

ساحل”تانجونگ رو”است.با یک زمان کوتاه میتوانید از زیبایی به اتمام لنکاوی دست پیدا کنید.این ساحل با نمای زیبا میتواند برای تمامی ملت عزیز مناسب و دلپذیر باشد.اگر شما یک ساحل زیبا،شلوغ،تمیز میخواهید درست اینجا همین جاست.شما میتوانید برای حداقل ساعتی در این هتل آرامش داشته باشید.

ششمین مکان:

پارک “کلیم کارست جی فورست”است.درست نزدیک ساحل تانجونگ رو است*در بالا نیز به آن اشاره شده است*.نام این پارک زیبا”کلیم کارست جی فورست”است.همچنین شما میتوانید در این مکان قایق کرایه کنیدو به دل دریا بزنید.سنگ های زیبایی که در ساحل است نیز نمای این پارک را زیبا تر میکند.

_______________

همچنین شما میتوانید با مراجعه به وبسایت ما هتل های لنکاوی را ببینید.

مطالب مرتبط