راهنمای سفر به اطراف آنتالیا

در این پست قصد داریم تا شما را با اطراف آنتالیا شامل شهر ها و روستاها و مکان ها میشود آشنا کنیم.پس حتما این مطلب را دنبال کنید.

اولین مکان:

“محله کلاچی”است.

این محله به قدری زیباست که شما میان کوچه های پرپیچ و خم و کوچه های سنگ فرش شده گم خواهید شد،از آنجایی که انتالیا بسیار پیشرفته است و اینجا محله قدیمی به نظر خواهد رسید.شما با رفتن به پایین کلاچی کلی”بار،رستوران،کلاب”پیدا خواهید کرد.البته ناگفته نماند که محله کلاچی بسیاری از لندمارک های تاریخی را به نام خود زده است.در کل این محله شما را به دوران “سلجوک و رومان”بازگشت میدهد.وقتی میخواهید وارد این محله شوید باید از دروازه”هادریان”بگذرید.

محله کلاچی محله کلاچی محله کلاچی

دومین مکان:

“آبشار دودن”است.

یک مکان کاملا راحت از جانب شهر،درست در پایین آنتالیا.آبشار دودن به شما و خانواده تان کمک میکند تا یک پیکنیک جذاب و خاطره انگیز داشته باشید.همچنین میتوانید در چنین مکان زیبایی به فتوگرافی بپردازید.

آبشار دودن آبشار دودن آبشار دودن

سومین مکان:

“منطقه بندرگاه”است.

آنتالیا دارای تاریخی ترین بندرگاه ها است.میتوانید به آنجا بروید و با بالن پرواز کنید یا سوار قایق/کشتی شوید و به گشت و گذار بپردازید.در کنار این بندرگاه،مغازه هایی برای خرید هدیه،رستوران،کافه شاپ و یک مرکز خرید واقع شده است.

منطقه بندرگاه منطقه بندرگاه منطقه بندرگاه

چهارمین مکان:

“پارک کاراغلو”است.

پارک کاراغلو یکی از بهترین مکان هایست تا شما و خانواده دوست داشتنیتان در این جا پیکنیک بگیرید و به تفریح بپردازید.در این پارک چمن های سبز و کاملا تازه و گل ها و زیباترین درخت ها وجود دارد.مردم به این پارک میروند و قدم میزنند.این پارک در موقع تابستان بسیار زیبا میشود به طوری که حد ندارد.درختان به صورت قطاری و ریلی به پشت هم قرار گرفته اند.این پارک دارای باغ زیبایی است.پیشنهاد میشود حتما به این پارک زیبا بروید.

پارک کاراغلو پارک کاراغلو پارک کاراغلو

پنجمین مکان:

“ساحل مرملی”است.

ساحل مرملی ممکن است کوچک باشد اما بسیار زیبا و آفتابی است، و این ساحل تنها،ساحلی است که میان دو شهر قرار دارد.در فصول تابستان این ساحل بسیار شلوغ میشود،ولی باز هم آرامش خودش را دارد.این میتوانید یکی از ایده های خوب مسافرت باشد.اگر شما بچه داشته باشید که دیگه چه بهتر،میتوانند به این مکان بروند و بازی کنند.

ساحل مرملی ساحل مرملی ساحل مرملی

ششمین مکان:

“ساحل لارا”است.

درست در بیرون شهر آنتالیا و چسبیده به شهر آنتالیا از در خروجی.ساحل لارا بسیار بزرگ و خاکی است و برای گرفتن آفتاب بسیار مناسب است.همچنین شما میتوانید بچه هایتان را به آنجا ببرید تا به بازی بپردازند.

ساحل لارا ساحل لارا ساحل لارا

____________________

همچنین شما میتوانید با رفتن به سایت گردشگرها از هتل های آنتالیا دیدن فرمایید.

مطالب مرتبط