راهنمای سفر به آنتالیا همراه با خانواده

تیم ما امروز برای شما چند مکان را کنار هم گردآوری کرده تا شما بتوانید یک سفر خوب به آنتالیا همراه با خانواده تان داشته باشید.

اولین مکان:

“پارک اکتور”است.

یک پارک عالی برای تمامی سنین،اینجا جاییست که شما میتوانید سرگرمی های متفاوتی برای سنین های مختلف پیدا کنید.همچنین بازی های برای سنین بزرگسالان نیز در این پارک وجود دارد.در ضمن در این مکان هر فردی در هر اندازه و قد و سنی میتواند اینجا خوشحال باشد و به بازی بپردازد.

همچنین شما میتوانید بر روی “کاروسل”دنج سوار شوید و به تفریح بپردازید.همچنین در اوقات فراقت (لحظه های خوشتان)میتوانید بر روی ماشین های سپر نشسته و به بازی بپردازید.

پارک اکتور پارک اکتور

دومین مکان در تور آنتالیا :

“بقایای غار”است.

این مکان تنها بقایای غار در آن نیست،یک چیز فراتر از خود غار در آن هست.مکانی (با اطلاعات کامل)برای شناختن غار ها در قدیم و نحوه زندگی در آنها.این مکان جز منابع تاریخی آنتالیا محسوب میشود و در آن کمترین دستکاریی صورت گرفته است.شما میتوانید به این مکان رفته و از مناظر زیبای این غار دیدن فرمایید و فتوگرافی کرده و راحب آن ها تحقیق کنید.

بقایای غار بقایای غار

سومین مکان:

“پارک کاراعلیغلو”است.

یک مکان عالی برای اینکه خستگیتان را از بین ببرید و به استراحت بپردازید.بچه ها به این مکان می آیند و در آنجا میدوند و بازی میکنند و روی بوته های مینشینند و به باغچه نگاه میکنند.

پارک کاراعلیغلو،یک پارک ریلکس و مردم به این دلیل به این پارک میروند تا آرامششان را بدست بیاورند.شما میتوانید بعد از این پارک به شهر بروید و در شهر بگردید.همچنین در نزدیکی های این پارک فروشگاه های خرید زیادی وجود دارد.

پارک کاراعلیغلو پارک کاراعلیغلو

چهارمین مکان:

“باغ وحش آنتالیا”است.

در این باغ وحش معمولا حیوانات مزرعه ها است.ولی به این معنا نیست که شما با کودکانتان در آن جا بازی نکنید،شما میتوانید با کودکانتان در آن مکان بازی کنید و به شادی بپردازید.

باغ وحش آنتالیا باغ وحش آنتالیا

پنجمین مکان:

“پارک دریایی دلفین سلانیا”است.

سلانیا یک مکان بزرگ است که سکوت سر تا سر آن را فرا گرفته و موقعی شما صدا میشنوید که یک دلفین نزدیک آب بیاید یا جامپ کند.این مکان مخصوص خانواده ها بوده و شما همراه با خانواده تان میتوانید به این مکان بیاید و روزتان را در اینجا به پایان برسانید.همچنین شما میتوانید در این مکان به فتوگرافی بپردازید.

پارک دریایی دلفین سلانیا پارک دریایی دلفین سلانیا

____________

همچنین شما بازدیدکنندگان محترم میتوانید با مراجعه به این صفحه از هتل های آنتالیا دیدن فرمایید.

مطالب مرتبط