۳ روز در پلیا دل کارمن،سفر نامه مکزیک

قبل از شروع مبحث باید به چند نکته توجه کرد:

۱-اگر میخواهید به رستوران بروید به خیابان ۵th Avenue بروید و علاوه بر اینکه غذاهای انجا ارزان و با کیفیت است میتوانید غذاهای ایتالایی،مکزیکی،و بار در آنجا پیدا کنید.

۲-اگر در خود مکزیک هستید میتوانید با اتوبوس به این مکان بروید علاوه بر ارزانی زودتر هم میرسید.

۳-شما در دنیا ساحل های زیادی را پیدا خواهید کرد ، ولی در ساحل این مکان مردم با شما دوستانه و صمیمی رفتار میکنند.!

روز اول:

کلاب ساحلی Mamitas Beach Club کلاب ساحلی Mamitas Beach Club

یکی از بهترین ساحل های پلایا دل کارمن ساحل Mamitas Beach Club است.ساحلی زیبا با دریای آبی.Mamitas Beach Club یک مکان جادویی و سحر امیز است.در این ساحل مردم موزیک پلی کرده اند و با شما دوستانه برخورد میشود.سخنی از مکزیکی ها :”شما میتوانید به آسانی کل روز را در اینجا سپری کنید”!

خیابان ۵th Avenue خیابان ۵th Avenue

خیابان ۵th Avenue نماد این شهر زیباست.”مکانی که در نکات مورد توجه قرار داده شده است”در این خیابان میتوانید انواع رستوران های ایتالیایی،مکزیکی و.. پیدا کنید ان هم با قیمت خوب و عالی!معمولا کسانی که از ساحل می آیند به اینجا میایند.

رستوران El Fogon رستوران El Fogon

رستوران زیبای El Fogon رستورانی با غذای خوشمزه و دلپذیر یک رستوران مکزیکی سه منظوره (باربکیو،پیتزا،غذای مکزیکی).همیشه این مکان شلوغ میباشد.

رستوران Fusion Bar & Restaurant رستوران Fusion Bar & Restaurant

مکانی آرام و زیبا که در کنار ساحل واقع شده است.شما میتوانید به آنجا بروید و یک نوشیدنی بگیرید و از موسیقی لذت ببرید.موسیقی؟سالسا،راک و..و همچنین شما میتوانید غذاهای خوشمزه دریایی را نیز اینجا بخورید.

روز دوم:

منطقه Cozumel منطقه Cozumel

اگر شما هنوز در این شهر مانده اید حتما باید به منطقه Cozumel سر بزنید فقط ۴۰ دقیقه راه است تا برسید به یک ساحل زیبا و جذاب و دیدنی.Cozumel بزرگترین قایق ها را در خود جای داده است .

کلاب ساحلی Mr Sanchos Beach Club Cozumel

کلاب ساحلی Mr Sanchos Beach Club Cozumel کلابی دوستانه و صمیمی که در کنار ساحل واقع شده است که شما میتوانید در آن انواع نوشیدنی و غذا را سفارش دهید.

تور The Snorkel Tour تور The Snorkel Tour

حالا که ما به ساحل امده ایم نباید فراموش کنیم که میتوانیم یک تور The Snorkel Tour را بگیریم و از منظره زیر دریا لذت ببریم.شما میتوانید با این تور مکزیک به پایین دریا بروید و لاکپشت و ماهی های قرمز کوچک و بزرگ را از نزدیک ببینید.

کلاب Senor Frogs کلاب Senor Frogs

در این مکان موزیک های شاد برای شما پلی میشود و شما میتوانید دراین مکان خوش باشید و غذای مورد علاقه تان سفارش دهید.مکانی زیبا و جذاب

روز سوم در سفر به مکزیک :

مکان و ساحل تاریخی Mayan Ruins of Tulum مکان و ساحل تاریخی Mayan Ruins of Tulum

مکان و ساحل تاریخی و قدیمی Mayan Ruins of Tulum همراه با دریایی آبی و صخره های قشنگ و زیبا وسنگ های جذاب!!.من قول میدم شما از این مکان خوشتان خواهد آمد.

پارک Xcaret Eco Theme Park پارک Xcaret Eco Theme Park

اگر شما عاشق طبیعت هستید حتما یه سر به این نمایش ها بزنید.نمایشی که در آن تئاتر های تاریخی و محلی خود را به اجرا در می آورند.حتی شما میتوانید به پایین رود خانه بروید و با دلفین شنا کنید.(این کار توصیه نمیشود)

__________________________________________

امیدوارم که از این سفرنامه خوشتان آمده باشد.

مطالب مرتبط