۳ روز در پاریس،فرانسه

قبل از شروع مبحث چندتا نکته رو به دوستان بگم که:

وقتی که مترو ها سرویسشان به اتمام رسید اتوبوس های شهری شروع به حرکت میکنند.

شهر پاریس یک شهر  دوچرخه دوست است و شما میتوانید با کارت عابر بانک*کشور فرانسه*دوچرخه ای را کرایه کنید،به هرکجا که دلتان میخواهید بروید.

وقتی که در مترو هستید مراقب بدلیجات و طلاهای خود باشید!.

خب امروز ما اومدیم تا داستان سه روز در پاریس برای شما بازگو کنیم.

روز اول:

کیک عروسی پاریس که میگن منظورشون اینجاست!اینجا کلیسای رمانتیکی برای زوجان است.وقتی که به اینجا برید میتوانید شهر را به صورتی زیباتر ببینید.حتما برید

وقتی که شما نزدیک این محل تاریخی میشید دیگه نمیتونید برگردید و جذب خانه و … میشوید.فکر نکنید که میتوانید به آسانی وارد این شوید..ترافیکی سنگین در پیش رو دارید اوج عظیمی از مردم که میخواهند این مکان را ببینند.

و حالا وقت خریده (البته انتظار خرید ارزان نداشته باشید)خیابانی قشنگ و زیبا و تاریخی در کل دنیا.ساخت های قشنگ ساختمانان،کلاب ها وبارها.کسانی که علاقه مند به تور د فرانس هستند با این مکان زیبا اشنایی دارند.

این رستوران با رستوران های دیگر فرق دارد و سلامت مردم را بیشتر از پول میپسندد!.الانه بیش از ۱۰ Paradis du Fruit شعبه در پاریس وجود دارد.در این مکان کیک و میوه های تازه وجود دارد،بشقاب ها بسیار تمیز هستند.!

روز دوم:

این موزه زیبا در جنوب پاریس واقع شده است.اول از همه،این جزعی از عشق پاریس شناخته شده است.دوم،پانتون مخصوص سیتیزن های پاریس است.بزرگان و امپراطوران را میتوان در این مکان یافت.

بعد از پانتون این مکان زیبا میتواند شمارا خوشحال تر کند.در فصل زمستان این پارک بسیار شلوغ خواهد بود و توریست های زیادی به این پارک می آیند.یکی از قشنگترین و زیبا ترین پارک های پاریس محسوب میشود.از پکنیک با خانواده تا لذت ببرید.

و…برج ایفل…یکی از برترین برج های دنیا ، اگر این برج نبود پاریس هم الان یکی از قشنگترین شهر ها نبود.

به نظر من بهترین وقت برای رفتن برج ایفل در شب است چون واقعا قشنگ میشه.همیشه این مکان شلوغ است،همیشه.دیگه بیشتر از این نمیگم خودتون تا اخرش بخونید!!!!.

روز سوم:

یکی از خاطره انگیز ترین موزه ها در پاریس است.و برای یک دیدنی و ویوینگ کوتاه لذت بخش است.این موزه آرت های مدرن اروپایی استفاده کرده و در خود اختصاص داده است.در این موزه کتابخانه ای مهم وجود دارد.برای اینکه بتوانید از این موزه استفاده کامل و لذت بخش ببرید ۲-۳ وقت شما را خواهد گرفت.

این باغ به عنوان قلب پاریس شناخته شده است و مکانی زیبا که به عنوان زمین گلها است.این پارک با طول و عرض بزرگی را به خود اختصاص داده است.

این یکی از زیباترین رستوران های پاریس است ،مکانی آرام و جذاب و لذت بخش برای شما و خانواده تان میز های بزرگ و دوستانه در همه چیز.

توریست ها غذاهای این رستوران را به عنوان “پاریس واقعی”میشناسند.

شما میتوانید به سایت ما مراجعه کرده و هتل های پاریس را ببینید.

امیدوارم که از این سفر ۳ روزه خوشتان امده باشد.

مطالب مرتبط