هتل دی گرای میلان

شهر میلان که از زیباترین شهر های ایتالیا می باشد دارای ساختمان های بی نظیری است که باعث شده گردشگران زیادی برای بازدید این شهر را انتخاب نمایند. ساختمان های تاریخی و معماری بی نظیر آن ها و همپنین موزه های بی نظیر ممتاز این شهر از انگیزه ها دیدنی مسافرین این شهر است. اقامت در هتل پنج ستره مانند هتل دی گرای و استفاده از امکانات فوق العاده آن در مدت اقامت شما در شهر میلان می تواند برایتان خاطرات خوشی را به ارمغان بیاورد. هتل دی گرای ۲۱ اتاق با امکانات بسیار عالی دارد که شما در کمتر جایی شاهد آن هستید. پاکیزیکی هتل و اتاق های آن درخششی است که این هتل به شما تقدیم می نماید تا از خدماتش نهایت رضایت را داشته باشید.

کارکنان مجرب و آموزش دیده هتل که بسیار مهربان نیز می باشند نهایت تلاش خود را به کار می گیرند تا به شما حداکثر امکانات را ارائه دهند. راحتی اتاق های هتل مدیون همین تلاش کارکنان خبره آن است. موقعیت جغرافیایی هتل و دسترسی آن به مکان های دیدنی شهر میلان عالی می باشد. اتاق های پاک و بدون سیگار هتل محلی برای استراحت روزانه شماست. می توانید جلسات مهم و با ارزش خود را در اتاق جلسات برگزار نمایید و در صورت نیاز از امکانات ضیافت هتل استفاده کنید.خدمت لباسشویی و اتوکشی در اختیار شما می باشد.رستوران هتل انواع غذاهای را طبخ کرده و برای مسافران سرو می کنند. پذیرش در هتل به طور شبانه روزی صورت می گیرد. از گاو صندوق هتل می توانید برای نگهداری اشیا قیمتی خود استفاده نمایید.

برای اقامت در شهر هنری-تاریخی میلان همپنین می توانید هتل های لوکس  هتل بالگاری میلانو و  هتل گراند ات دی میلان را انتخاب نمایید.

 

 

مطالب مرتبط