هتل ست جورگ رما

شهر رم پایتخت کشور ایتالیا خود موزه ای از هنرهای زیبای دنیاست. این شهر با معماری فوق العاده خود از دیدنی ترین شهر های جهان محسوب می شود.  برای اقامت در رم می توانید هتل های پنج ستاره این شهر را انتخاب کنید و از امکانات آن ها لذت ببرید. از جمله این هتل ها هتل ست جورگ رما می باشد که موقعیت جغرافیایی عالی خود پذیرای مسافران از سراسر دنیاست. اتاق دارای ۶۴ اتاق عایق صدا می باشد.

پاکیزگی هتل ست جورگ رما در حد اعلایی قرار دارد و کارکنان مجرب آن سعی در ایجاد نهایت آرامش و راحتی را برای شما دارند. ارئه خدمات در هتل به بهترین نحو صورت می گیرد. شما با استفاده از خدمات ماساژ – جکوزی – سونا – حمام ترکی و بخار می توانید در ساعات خود در هتل آرامش را بدست آورید. سرویس نگهداری کودکان به شما امکان می دهد که کودک دلبندتان را به کارکنان خبره این بخش بسپارید و با خیل آسوده به کارهایتان برسید. از دیگر امکانات هتل می توان رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – بالکن – اتاق و امکانات برای معلولین – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – تریا – باغ – اتاقهای ضد صدا – گرمایش – منطقه بدون سیگار را نام برد. بدون شک و تردید باید بگوییم از اقامت در هتل ست جورگ رما پشیمان نخواخید شد بلکه خازرات روزهای خوش /ان را بارها با خانواده خود مرور خواهید نمود.

برای اقامت در شهر زیبای رم می توانید هتل های پنج ستاره برنینی بریستل و دی راسی را نیز انتخاب کرده و از خدمات بی نظیر آن ها نیز استفاده نمایید.

مطالب مرتبط