هتل پارک هیات میلانو میلان

میلان دومین شهر بزرگ ایتالیا و شهری هنری تاریخی است. این شهر سالانه پذیرای گردشگران زیادی می باشد گخه علاقه به دیدن ساختمان هایی با معماری تاریخی و قدیمی دارند. اگر میخواهید اوقات فراغت خود را در میلان بگذرانید می توانید در هتل پنج ستاره ای همچون هتل پارک هیات میلانو میلان سکنی گزینید و از امکانات فوق العاده آن بهره مند شوید. این هتل  در نزدیکی گالری معروف Vittorio Emanuele شهر میلان قرار گرفته و چند قدم تا کلیسای جامع Duomo فاصله دارد. هتل خدمات عالی خود را توسط کارکنان چند زبانه ارائه میدهد.
خدمات شبانه روزی اتاقها و نگبهانی و همچنین مرکز اداری در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. هتل دارای دو رستوران و یک تریا میباشد که می توانید غذا ها و نوشیدنی های مورد علاقه خود را از  آن جا سفارش دهید. اتاقها بزرگ بوده و از چشم انداز عالی، اینترنت، حمام مرمری و دکور شیک برخوردار میباشند.اگر به تئاتر علاقه داشته باشید ی توانید سری به  تئاتر La Scala، که درست آن دست گالری واقع شده است،؛ بزنید. یک ایستگاه مترو نیز در مجاورت هتل قرار گرفته است که از آن می توانید برای رفت و آمد در شهر استفاده نمایید. بدون شک از انتخاب هتل پارک هیات میلانو میلان برای اقامت در میلان پشیمان نخواهید شد.پاکیزگی هتل بی نظیر و ارائه خدمات آن عالی می باشد.
در شهر میلان هتل ها لوکس دیگری همچون هتل بالگاری میلانو و  هتل دی گرای نیز وجود دارند که شما می توانید آن ها انتخاب نمایید.

مطالب مرتبط