هتل ریجنسی فلورانس

فلورانس شهر زیبا و تاریخی ایتالیا زادگاه رنسانس ایتالیا، شهر ژولیوس سزار و دانته، شهر هنر و معماری و تندیس‌گری‌ در ایتالیا می باشد و به همین جهت است که سالانه گردشگران زیادی این شهر را برای سفر خود انتخاب می نمایند. اقامت در شهر پر رمز و رازی همچون فلورانس هتلی آرام و راحت را می طلبد. شما می توانید یکی از هتل های پنج ستاره این شهر مانند هتل ریجنسی فلورانس را انتخاب نمایید. این هتل با ۳۵ اتاق ویژه و پر امکانات خود نهایت پاکیزگی را برای شما همرا با آرامش و راحتی فراهم می نماید.کارکنان این هتل بسیار صمیمی و آمزش دیده می باشند و برای شما روزهای خوشی را می سازند.

راحتی هتل شما را مجذوی خواهد نمود.موقیت جغرافیایی هتل عالی می باشد. ارائه خدمات درهتل ریجنسی فلورانس به بهترین شکل صورت می گیرد.  اتاق های پاک و بدون سیگار هتل محلی مناسب و پاک برای استرحت روزانه شما بعد از گشت و گذار در فلورانس می باشد. اگر بخواهید جلسه مهم یا مراسمس را در هتل برگزار کنید می توانید از امکانات جله و ضیافت هتل استفاده نمایید. شما می توانید صبحانه را در اتاق میل نموده و وعده های روزانه خود را در رستوران های شیک و عالی هتل میل نمایید و از مزه غذاهای آن لذت فوق العاده ببرید.برای رفاه حال مسافرین پذیرش بصورت شبانه روزی انجام میگیرد. می توانید در باغ هتل به استراحت بپردازید.

برای انتخاب هتل در فلوراس گزینه های دیگز برای شما هتل های پنج ستاره هتل گراند ویلا کرا و هتل رلایس سانتا کرس بای باگلینی می باشند.


 

مطالب مرتبط