هتل دانیلی ونیز

این واقعیت که ۷۰ درصد درآمد شهر ونیز شهر زیبای ایتالیا، از راه گردشگری می باشد خود نشان دهنده این است که سالانه چه جمعیت عظیمی از مسافران این شهر را برای سفر خود انتخاب می نمایند. این شهر که به شهر کانال ها معروف است  و از جمله مناطق دیدنی این شهر میدان سن مارکو محل دفن مرقس یکی‌ از حواریون حضرت مسیح می باشد. برای اقامت چند روزه خود در ایتالیا می توانید هتل دانیلی ونیز را انتخاب نمایید.

این هتل با امکانات فوق العاده خود و پنج ستاره درخشانش پذیرای شما عزیزان است. پاکیزگی هتل در اعلای خود قرار دارد. راحتی و آرامش در بطور فوق العاده ای در این تجربخ خواهید نمود. موقیعت جغرافیایی آن عالی است و شما را راضی نگه می دارد. از جمله امکانات هتل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – خدمات کفش و واکس – فکس و کپی – کرایه اتومبیل  رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – بالکن – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – تریا – گرمایش می باشد. در مدت اقامت خود در هتل دانیلی ونیز بدون شک برای خود خاطراتی به یاد ماندنی را خواهید ساخت که هیچگاه از یادتان نخواهد رفت.

برای اقامت در ونیز می توانید هتل  پنج ستاره  پالاززینا گراسی را نیز انتخاب نمایید. این  هتل نیز پیشنهد های خوبی برای شما دارد تا از روزهای خود لذت ببرید.


 

 

 

مطالب مرتبط