مراکز خرید ارزان در استانبول

یکی از تفریحات همه ی سفرها خصوصا در شهرهایی که برای اولین بار سفر کرده ایم,خرید می باشد.ما در این پست قصد داریم برای شما فروشگاه و مراکز خریدی معرفی کنیم که تخفیف های خوبی به مشتریان می دهند.شما می توانید با خرید در اوت لت استانبول ,سوغاتی های بسیار خوب و ارزان قیمت خریداری کنید و از یک تفریح لذت بخش در استانبول به اندازه کافی لذت ببرید.

اوت لت اولویوم

یکی از مراکز خرید که در سال ۲۰۰۰ در منطقه زیتین بورنو استانبول افتتاح شد,اوت لت اولویوم می باشد.این مرکز خرید در ابتدا فقط ۲۵ مغازه وجود داشت اما امروز تعداد فروشگاه های آن به ۱۵۰ عدد رسیده است.شما می توانید در این مرکز خرید بهترین سوغاتی را به کمترین هزینه خریداری کنید .همچنین برای سرگرمی و رفاه مشتریان این مرکز خرید  سالن تئاتر، سالن بولینگ و رستوران ها و کافه دارد که اماده پذیرایی از مهمانان و مشتریان می باشد.

اوت‌لت ایرپورت

خرید ارزان در استانبول را در مرکز خرید اوت‌لت ایرپورت تجربه کنید.این مرکز خرید دارای ۱۱۶ فروشگاه و مغازه است که بهترین خرید و سوغاتی های ارزان استانبول را می توانید از این فروشگاه ها تهیه کنید.تخفیف نهایی این فروشگاه برای مشتریان ۷۰ درصد می باشد.

اوت لت کاله

یکی از اوت لت های نزدیک به فرودگاه استانبول ,اوت لت کاله می باشد.این مرکز خرید ارزان دارای برندهای معروف می باشد که شما می توانید بهترین مارک های و اجناس ترک را با کمترین قیمت خریداری کنید.ادرس اوت لت کاله :شما می توانید با مترو به ایستگاه gungoren بروید و سپس بعد از ۲ دقیقه پیاده روی به این مرکز خرید در استانبول برسید.

اوت لت اوپتیموم

مرکز خرید بزرگ که اجناس اوت لت برای مشتریان ارائه می دهد,اوت لت اوپتیموم می باشد.این مرکز خرید پنج طبقه دارد که یکی از خوبی های آن ,وجود فوت کوت این مرکز است.فوت کوت این مرکز خرید غذاهای خوشمزه ای دارد که شب ها خیلی شلوغ می شود.در این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه های اوت لت ,فروشگاه های معمولی هم برای فروش اجناس وجود دارد.

اوت لت ویا پورت

اگر در استانبول به دنبال,خرید چیزهایی مثل طلا ، مبلمان، وسایل آشپزخانه، لباس، ساعت و چرم های ترک هستید باید به اوت لت ویا پورت بروید .این اوت لت ۱۴۰ مغازه دارد که اجناس ارزان قیمت و کالاهایی که در سطر بالا ذکر شده است برای فروش دارند.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. کابین آسانسور گفت:

    سلام ممنون از مطلب خوبتون
    اتفاقا برای سفر کاری نیاز هست که چند روزی در استانبول ترکیه اقامت داشته باشیم خیلی خوبه که مراکز خرید رو معرفی کردید