مراکز خرید استانبول

سفر به استانبول علاوه بر جاذبه های دیدنی و گردشگری متفاوتی که دارد ,مراکز خرید فوق‌العاده‌اش هم در نوع خود بسیار معروف و مناسب می باشد.ما در این پست قصد داریم بهترین مراکز خرید استانبول برای شما معرفی کنیم.

۱. استانبول مال

گزینه اول معرفی مرکز خرید در استانبول را اینگونه باید گفت که خانه‌ی برترین برندهای دنیا و ترکیه‌ای در استانبول با فروشگاه، فودکورت، شهربازی سرپوشیده، مرکز آثار نمایشی است.این مرکز خرید استانبول مال نام دارد,که به مضمون تفریحی‌اش شناخته شده، دارای اولین شهربازی سرپوشیده‌ی ترکیه، Moipark است.

این مرکز خرید در استانبول شهربازی عظیمی دارد و همچنین بزرگترین مجموعه‌ی سینمایی ترکیه شامل ۱۶ سینما با ۳۰۵۰ صندلی,کافه‌های متنوع و ساختمانی زیبا که پروژه‌ی بهترین توسعه‌ی مرکز خرید را در سال ۲۰۱۱ را دریافت کرده است.

۲. ایستینیه پارک

این مرکز خرید در استانبول دارای ۳۰۰ فروشگاه،وهمچنین اولین سینمایIMAX می باشد.این مرکزخرید مدرن ایستینیه پارک نام دارد که با وجود رستوران‌ها، کافه‌ها و حتی بازار مواد غذایی و سینما برای مشتریانش مکانی متفاوت بوده است.زیرا در این مرکز خرید فضاهایی جدید مانند منطقه‌ی مد، بلوار، میدان و بازار نوستالژیک فروشگاه‌های برندهای بزرگ لوکس بین‌المللی مانند دولچه و گابانا، دیور، پرادا، سلین، فِندی، هوگو باس، مکس مارا، زارا، منگو، دبنهایمز و دیگر برندها را می تواند بازید و خرید کرد.

ایستینیه پارک ارائه دهنده‌ی هنر، ورزش، خرید و آشپزی جهانی برای همه مردم می باشد که نور چشم استانبول است.در مجموعه باید اینگونه از ایستینیه پارک گفت که اگر می خواهید یک روز خوب را در استانبول سپری کنید به ایستینیه پارک مراجعه کنید.

۳. مرکز زورلو

یک پاتوق جدید در استانبول مرکز زورلو است که دارای مرکز خریدی لوکس، مرکزی برای هنرهای نمایشی و همچنین یک هتل پنج ستاره دارد که می توانید برای سفر به استانبول رزرو کنید.این مرکز دارای ۱۸۰ فروشگاه متفاوت و همچنین دارای رستوران های ویژه و رستوران‌های محلی مانند کوشه باشی، گونایدین، فار ایست و ول دان است.

مرکز زورلو در استانبول دارای ۱۴ سینما و ظرفیت ۱۶۰۰ نفر برای دوستداران فیلم می باشد که خود جذب کننده مشتری و توریست ها می باشد.این مرکز خرید در قلب شهر و در بخش اروپایی,استانبول واقع شده است.

۴. کانیون استانبول

یکی از شناخته ترین مرکز خرید های استانبول که در سال ۲۰۰۶ استارت خود زده است,کانیون می باشد.این مرکز خرید ۲۶ طبقه دارد که ۱۷۹ منزل مسکونی لوکس در این برج وجود دارد.این مرکز تجاری دارای ۱۶۰ مغازه، ۹ سینما و مرکز ورزشی است.در این مرکزخرید استانبول برندها، کافه‌ها و اجراهای فضای باز برتر محلی و جهانی دیده می شود.یکی از مشهور ترین فروشگاه در این مرکز خرید,وجود اولین فروشگاه اپل در اروپای شرقی می باشد.

در این مرکز خرید شما می توانید برندهای برتر مد، لوکس، الکترونیک و سرگرمی دنیا تمام نیازهای خرید هر فردی را خریداری کنید.

۵. پالادیوم

اگر به دنبال خرید برندهای معروف و ترک می باشید ,می توانید در بخش آسیایی استانبول به مرکز خرید پالادیوم بروید.در این مرکز خرید برندهای مشهور ترک و بین‌المللی در یک فضای سبک زندگی منحصر به فرد برای مشترها و بازدید کنندگان ارائه داده شده است که دارای ۱۹۰ مغازه است که آن را تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز خرید در استانبول می‌کند.

این مرکز خرید ۲۰ رستوران دارد که محیط خانوادگی سینمای بزرگ و فودکورتی با فضای بسیار لوکس اماده پذیرایی از مهمانان می باشند.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. Sohrab گفت:

    عالی بود