هتل کلاس استانبول ترکیه

هتل چهار ستاره کلاس استانبول از مجموعه هتل های تور ترکیه می باشد که در نزدیکی دانشگاه پردیس استانبول و همچنین در فاصله نزدیک به مترو می باشد.شما می توانید به راحتی به مترو بروید و به تمام نقاط شهر از جمله میدان تقسیم و خیابان استقلال با کمترین هزینه جابه جا شوید.

اتاق های شیک که دارای دکوراسیونی جدید می باشد از مزیت های دیگر هتل کلاس استانبول می باشد.اتاق های هتل مجهز و بسیار تمیز می باشد.تمام اتاق های هتل مجهز به وای فای رایگان و میز کار، گاوصندوق هتلی، دمپایی، کمد و جا لباسی,سرویس بهداشتی و حمام خصوصی، برای شما لوازم آرایشی-بهداشتی گوناگونی نظیر شامپو، صابون، حوله، سشوار وجود دارد.

اگر می خواهید اتاق ویژه داشته باشید ,می توانید سوئیت اکسکیوتیو را برای خود رزرو کنید.این سوئیت ۴۵ متر مربع و یک تخت دو نفره با تمام امکانات رفاهی دارد.

از نکاتی که باید قبل از رزرو هتل کلاس استانبول برای شما بیان کنیم ,این می باشد که سیگار کشیدن در هتل ممنوع و همچنین ورود حیوانات خانگی به این هتل چهار ستاره استانبول مجاز نمی باشد.

تفریحات هتل کلاس استانبول هم خوب می باشد.شما می توانید از استخر روی پشت بام و سونای هتل بصورت رایگان استفاده کنید.یکی دیگر از خدمات هتل برای مهمانان هتل و تور ,اجاره ماشین می باشد.شما می توانید از هتل ماشین اجاره بگیرید و اگر قرار تجاری دارید می توانید اتاق های کنفرانس را با رزرو قبلی هماهنگ کنید و قرار کاری داشته باشید.

رستوران هتل به نام تولیپا می باشد که دارای منوی ترکی و بین المللی در هر سه وعده صبحانه ,نهار و شام فعال می باشد.

مطالب مرتبط