هتل متروپلی استانبول

هتل ۳ ستاره متروپلی استانبول در یکی از مناطق قدیمی به نام اکسارای قرار گرفته که در نزدیکی مکان های دیدنی و تاریخی این شهر می باشد .هتل متروپلی فاصله نزدیکی تا “ایاصوفیه”، مسجد “آبی”، قصر “توپکاپی”، بازار بزرگ، “باسیلیکا سیسترن” و حمام ترکی “کمبرلیتاس” دارد که برای گردشگران و توریست ها فوق العاده می باشد ,زیرا مکان های دیدنی در فاصله کمتر از ده دقیقه از هتل می باشد.

هتل METROPOLI دارای ۴۰ اتاق می باشد که تمامی اتاق ها مجهز به :اینترنت ,حمام ,دستگاه تهویه و نوشیدنی ها رایگان در اتاق برای مسافران می باشد.

هتل متروپلی استانبول خدماتی دیگری چون:وای فای رایگان در هتل و کارکنان و خدمه هتل با چند زبان و همچنین سرویس ۲۴ ساعته برای مسافران دارد.

رستوران هتل هم با ظرفیت ۷۵ نفری که همراه با چشم اندازی زیبا می باشد ,در رستوران هتل متروپلی غذاهایی خوشمزه ایی از قیبل:استیک مرینیت شده، ماهی با سس‌های متفاوت، پنکیک با خاویار که خدمات رستوران هم ۲۴ ساعته می باشد.

بعضی از اتاق های هتل METROPOLI مخصوص کسانی می باشد که سیگار میکشند و همچنین در این هتل می توان ماشین اجاره کرد و به تور شهری هم با هماهنگی هتل رفت.

نکات قابل توجه که باید در هتل رعایت کرد این می باشد که :ساعت پذیرش: از ۱٫۳۰ ظهر و ساعت خروج: تا ۱۰٫۳۰ ظهر و همچنین هیچ ظرفیتی برای تخت اضافه جهت استفاده‌ی کودکان ندارد,امکان ورود حیوانات خانگی نیز به این هتل موجود نیست.

آدرس هتل متروپلی استانبول :Metropoli Hotel – Aksaray mah. inkilap cad. no 26 Istanbul Fatih

مطالب مرتبط