هتل فرونیا استانبول

در ورودی هتل

هتل فرونیا استانبول در ۲۰ کیلومتری فرودگاه آتاتورک قرار گرفته  است و تا میدان تقسیم فقط و فقط ۵ دقیقه فاصله دارد.

همه اتاق ها دارای wifi رایگان هستند.در هتل فرونیا بر روی در و دیوارش نقش های بسیار زیبا و فریبنده نقاشی شده است و خدمتگذاران این هتل بیست و چهار ساعت شبانه روزی آماده به خدمت به مهمانان عزیز هستند.

تمامی اتاق ها دارای تلوزیون (ماهواره) و مینی بار و حمام خصوصی همراه با سشوار و لوازم آرایشی بهداشتی را داراست که به صورت رایگان برای مهمانان قرار گرفته است.

از جمله امکانات این هتل میتوان به رستوران,اینترنت رایگان,پارکینگ اختصاصی،گاو صندوق،نایت کلاب،تهویه هوا،اتاق مخصوص غیر سیگاری ها اشاره کرد.

و خدمات هتل نیز میتوان به فکس/فتوکپی , خشکشویی , دکتر , تبدیل ارز , اسانسور نیز اشاره کرد.

کسانی که از ایران به این هتل رفته اند ، از این هتل بسیار راضی بوده اند.!

کارکنان و خدمتگذاران این هتل به تمیزی و پاکیزگی بسیاری اهمیت میدهند.

از نقاط قوت این هتل میتوان به شامل تمیزی نسبی،صبحانه عالی(که به آدم انرژی میدهد) برخورد مناسب کارکنان و منطقه ای که این هتل درش قرار گرفته اشاره کرد.!

اما دوستان یک نکته رو من خدمت به شما عرض کنم که یک نکته بدی که داره این رستوران اینه که بعضی از اتاق ها view (منظره) بیرونی ضعیفی دارند که به دیوار ساختمان های اطراف قرار گرفته!پس اگر قصد رفتن به این هتل را دارید در انتخاب اتاق خود دقت کنید!.

در اطراف این هتل مغازه،سوپر مارکت و رستوران های فراوانی وجود دارد!.

در این هتل آرامش خاصی به شما دست خواهد داد.

و حال چند عکس از این هتل زیبا و دیدنی را برای شما به اشتراک خواهم گذاشت.

سالن سرو کردن نوشیدنی میوه سرای هتل

یک نکته ای رو هم یادم رفت بهتون بگم که در این هتل نیز کنفرانس و جلسه های مهم نیز برگذار میشود.

سالن کنفرانس اتاق کنفرانس لابی هتل مترو

دوستان در ارتباط با عکس بالایی *مترو* فاصله هتل تا مترو فقط ۵ دقیقه است.

سرویس حمل و نقل

شما میتوانید به آسانی در نزدیک های این هتل سرویس حمل نقل را پیدا کنید*در مرتبط با عکس سرویس حمل و نقل*

سالن نشیمن فضای بیرون از هتل در ورودر هتل از دیدگاهی دیگر در ورودی هتل از نگاهی دیگر رستوران این هتل سالن غذاخوری *صبحانه* رستوران این هتل اتاق این هتل اتاق این هتل اتاق این هتل اتاق این هتل اتاق این هتل ساختمان هتل فرونیا سرویس بهداشتی این هتل سرویس بهداشتی این هتل

خب دوستان این هم هتل امروز در استانبول!.

آدرس:هتل فرونیا استانبول در۲۰کیلومتری فرودگاه آتاتورک

امیدوارم از این هتل خوشتان آمده باشد.

با تشکر.

گردشگرها

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. محسن میرزایی گفت:

    سلام دوستان گرامی ؛ من دو هفته قبل از استانبول امدم و در همین هتل اقامت داشتم باید عرض کنم هتل ماننده مسافر خانه های جنوب تهران می ماند ما دو نفر بودیم اتاق دو نفر مثلا به ما داده بودند که یک نفر هم نمیشد ی چیزی مثل قبر بود ؟ نگاه به این عکسها ی نکنید چنین چیزی نیست یا هست ما ندیدیم در اتاق نه میزی که بتوان چیزی گذاشت و نه صندلی که بتونی بشینی و نه فضایی که بتونی جوم بخواهی دیوار های اتاق بقدری نازک بود فکر کنم از مقوا بود ؟ که حرفهای اتاق بغلی تو اتاق ما بود بخصوص وقتی که توالت میرفتند؟ شب آخر چند تا عرب بود که اتاق بغلی ما بودند واقعا دیوانه وار سر صدا میکردند خدا را شکر که آخرین شب ما بود در هر حال اگر چنین هتلی به شما پیشنهاد دادند هرگز قبول نکنید خیر سرشون چهار ستار بود