هتل یورو پلازا استانبول

هتل یوروپلازا در استانبول واقع شده است که در کنار میدان تقسیم است.

این هتل با کمی فاصله از خیابان استقلال میتواند بهترین انتخاب باشد برای کسانی که بیشتر میخواهند میدان تقسیم یا خیابان استقلال باشند. رو به روی هتل آن طرف خیابان یک کوچه است که از طریق آن و با ۲۰۰ قدم درست وسط خیابان استقلال خواهید بود. مرکز خرید و خورد و خوراک و گشت تا نیمه شب. به دلیل نزدیک بودن به میدان تقسیم، دسترسی به اتوبوس و مترو نیز بسیار آسان است.

هتل یورو پلازا تمیز و آرام است. طبقات بالا بهتر هستند مخصوصا اگر رو به آب باشند. طبقات پایین رو به خیابان متاسفانه زیر پل قرار دارند و از نظر دید و نور زیاد جالب نیستند. پس بهتر است اگر به این هتل میروید از اتاق های طبقات بالا و ترجیحا رو به آب استفاده کنید. طبقه چهارم به پایین رو به خیابان هتل زیر پل و در مجاورت پل قرار میگیرد و زیاد مناسب نیست.

کارکنان هتل یورو پلازا استانبول بسیار مهربان هستند. صبحانه تنوع بسیار زیادی دارد. یک استخر کوچک ولی رو به آفتاب همراه با محل آفتاب گیری مجزا دارد. استخر سرپوشیده هم به صورت جداگانه وجود دارد.

اتاق ها هر روز تمیز میشوند، وسایل خیلی نو نیستند. دمپایی وجود ندارد. یخچال و تلویزیون موجود است.

برخی کارمندان فارسی بلد هستند که برای راهنمایی و کمک امتیاز ویژه ای حساب میشود چون اکثرا ترک ها انگلیسی بلد نیستند.

هتل یورو پلازا استانبول با وجود نزدیکی به خیابان استقلال کاملا خلوت و آرام است. اتاق ها بسیار بزرگ هستند همراه با کمدهای بزرگ و صندوق امانات داخل خود اتاق.

کیفیت و تنوع صبحانه را راستش بخواهید در حد هتل ۳ ستاره است.

آنطور هم که بخواهید در اتاق ها وای فای خیلی انتن نمیدهد ولی در نشیمن چرا!.

هم اکنون چند تصویر را برای شما اشتراک میزارم.

اتاق کار

 

اتاق خواب هتل اتاق خواب هتل حمام سرویس بهداشتی سرویس غذاخوری سرویس غذاخوری نمای بیرونی هتل یورو پلاس از هتل های استانبول

هتل یورو پلازا استانبول دارای ۱۶۰ اتاق میباشد که ۱۱۷ تا اتاق استاندارد و ۴۰ اتاق ویژه و وی ای پی و ۳ سوئیت در ان واقع شده است!.

تمامی اتاقها مجهز به تلویزیون، مینی بار، سیستم تهویه هوای مطبوع، سرویس ۲۴ ساعته اتاق، وان حمام، سشوار، خط تلفن مستقیم بین المللی و… میباشد.

شما میتوانید با مراجعه به این صفحه تور های استانبول را ببینید.

مطالب مرتبط