دانستنی های سفر

یکی از نکته های خیلی مهم هنگام سفر,بستن چمدان و اینکه چه وسایلی به همراه داشته باشیم.شما باید بعضی از وسایل ها رو هنگام مسافرت همراه خود نبرید,حتی اون وسایلی که همیشه از ان استفاده می کنید.زیرا این وسایل باعث سنگین شده چمدان شما هنگام سفر می باشد.

۱- لوازم بهداشتی اضافی

شما باید تنها وسایل ضروری با خود به همراه ببرید,یعنی شما شامپو، نرم کننده، ژل شستشوی صورت، کرم بعد از آفتاب و بقیه چیزها را در ظرف های پلاستیکی ۱۰۰ میلی لیتری بریزید. اگر با هواپیما سفر می کنید، بطری های بزرگ و وسایل اضافی را در خانه بگذارید .زیرا این وسایل در همه شهر برای فروش وجود دارد و شما می توانید انها را بخرید.

۲- مطالعه در تعطیلات

شما هنگام مسافرت نباید چند جلد کتاب به همراه خود ببرید .زیرا یک جلد برای مسافرت کافی می باشد و شما می توانید بعد از خواندن تمام کتاب,از کتاب هایی که در هتل ها و کافه ها وجود دارد مطالعه کنید.

۳-لباس های دقیقه آخری

سعی کنید کمترین لباس را به همراه ببرید ,چون ریختن لحظه آخری لباس کاری جز اشغال کردن چمدان نمی باشد.زیرا وسواس سفر برای شما بوجود می اورد که لباس های زیادی به همراه داشته باشید که اشتباه می باشد.

۴- وسایل ارزشمند

نبردن وسایل ارزشمند خود به مسافرت حتی اگر هتل شما دارای گاوصندوق می باشد.زیرا از یک طرف حمل آن در مسافرت برای شما مشکل ساز می باشد و هم اینکه در طول مسافرت شما باید حواستان به اتاق باشد.

۵-کتابچه راهنمای سفر

به دلیل به روز بودن گوشی های همراه و جی پی اس ها که روی گوشی ها و ماشین نصب شده است کار رو بسیار اسان کرده اند و نیاز نیست که دفترچه ها ی راهنما را از منزل همراه خود به مسافرت ببرید.

۶-اتو مو و صاف کننده مو

شما کمی در مسافرت متفاوت باشید,منظور ما شلخته بودن نیست.شما می توانید در مسافرت کمی به موهای خود استراحت بدهید.شما می توانید با موهای ژولیده هم در مسافرت لذت کافی ببرید.

۷-حوله

بیشتر هتل های استاندارد حوله ها برای مشتریان خود تدارک دیده اند.اما شما می توانید از حوله های مسافرتی میکروسکوپی مایکروفایبر در مسافرت استفاده کنید زیرا آب را به خوبی جذب می کند و به سرعت خشک می شود.

۸- غذا و نوشیدنی مورد علاقه تان

شما در مسافرت تنقلات خاص که بهش علاقه دارید به همراه نبرید.شما می توانید در مسافرت با فرهنگ های جدید آشنا بشوید و از محصولات ان شهر استفاده کنید.

مطالب مرتبط