هتل تماشا سرعین

سرعین یکی از شهر های توریستی اردبیل می باشد.یکی از خوبی های سفر مکان استراحت شما می باشد که برای شما آسایش و رفاه خوبی داشته باشد تا بهترین سفر داشته باشید.هتل چهار ستاره تماشا سرعین یکی از هتل های خوب اردبیل می باشد که هزینه رزرو آن بسیار عالی و مقرون‌به‌صرفه می باشد.هتل تماشا سرعین امکانات بسیار مناسبی و مطلوبی دارد.وسایل مورد نیاز در اتاق‌ها، خدمات هتلی استاندارد و همچنین رستورانی شیک همراه با غذاهای خوشمزه این هتل باعث جذب توریست ها و مهمان های زیادی در این شهر شده است.

اتاق های هتل تماشا سرعین هم مجهز به تختخواب‌هایی راحت، مبلمانی شیک، یخچال، تلویزیون و …. مجهز می باشد.شما برای رزرو اتاق می توانید نسبت به تعداد نفرات اتاق ها را انتخاب کنید که هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن ۶ سال رایگان محاسبه خوهد‌شد. برای کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد.همچنین مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت ۱۴:۰۰ اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقامتگاه خود را تحویل دهند.اما اگر خانواده پنج نفری هستید و قصد اقامت در این هتل دارید هم می توانید شما سوئیت دوخوابه پنج‌تخته رزرو کنید که بسیار عالی می باشد.

اگر شما با ماشین شخصی خود سفر کرده اید می توانید از امکانات و پارکینگ این هتل استفاده کنید ,همچنین اینترنت پر سرعت هتل هم از امکانات و خدمات خوب این هتل برای مهمانان می باشد.

رستوران و کافی‌شاپ هتل تماشا

یکی از خوبی های و مزیت های دنج هتل تماشا,وجود رستوران عالی با بهترین کیفیت که علاوه بر تمام غذاهای مرسوم رستوران‌ها مانند کباب‌ها و خوراک‌ها، خورشت‌ها و غذاهای سنتی استان اردبیل برای مهمانان طبخ می کنند و شما می توانید برای خود و خانواده سفارش بدهید.کافی شاپ هتل هم در در طبقه همکف می باشد.

هتل تماشا سرعین در موقیعت خوبی واقع شده است که علاوه بر مجتمع‌های آب‌درمانی به مراکز خرید مهم نیز نزدیک است.این هتل به مراکز خرید پردیس با ماشین کمتر از ۵ دقیقه و پیاده کمتر از ۱۰ دقیقه زمان نیاز است و همچنین تا مجتمع خرید معتبر سرعین، مرکز خرید آدنا با ماشین کمتر از ۱۰ دقیقه زمان می باشد.

آدرس:اردبیل، سرعین ، میدان گاومیش گلی -خ چالدران

مطالب مرتبط