هتل بلوط تهران

یکی از هتل های خوب و سه ستاره تهران,هتل بلوط می باشد .این هتل ویژگی های دارد که شما برای رزرو کردن آن می توانید در اولویت قرار دهید .

یکی از ویژگی های این هتل برای رزرو کردن آن این می باشد که این هتل در نزدیکی نمایشگاه بین المللی تهران می باشد و فاصله این هتل با نمایشگاه تقریبا ۴ کیلومتر می باشد ,دیگر ویژگی این هتل قرار گرفتن در روبه روی سالن اجلاس سران (مرکز همایش های بین المللی جمهوری اسلامی)،است که باعث شده است مهمان به راحتی در این هتل نو ساز که در سال ۱۳۹۵ افتتاح شده است ,اقامت کنند.

دیگر مزیت و خوبی این هتل نزدیکی به اتوبان چمران و دسترسی خوب آن به نقاط مختلف شهر است. همچنین هتل به آثار تاریخی شهر مثل کاخ سعدآباد و کاخ نیاوران نزدیک است.

هتل بلوط تهران در ولنجک واقعه شده است که این منطقه دارای آب و هوای خوبی نسبتا به مناطق تهران می باشد.همچنین امکانات چون:پاركينگ,دستگاه ATM,آسانسور,تاکسی سرویس شبانه روزی,سرویس بهداشتی ایرانی در محوطه ,سرویس بهداشتی فرنگی در محوطه ,پذيرش ۲۴ ساعته,صبحانه در اتاق,نهار در اتاق و همچنین تبدیل ارز را برای مسافرین خود فراهم کرده است.

کارکنان هتل سه ستاره بلوط تهران مسلط به زبان انگليسی,فرانسه,اسپانیائی و همچنین مسلط به ترکی می باشد ,خدمات دیگری چون استخر و اینترنت رایگان در لابی و اتاق ها برای مسافرین خود فراهم کرده است.

نکات قابل توجه برای مسافرین که قصد رزرو کردن این هتل دارند :

هزینه برای اقامت کودکان زیر ۶ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان و بالای ۶ سال نفر اضافه محاسبه می شود.پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است,پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته امکان پذیر است.

این هتل رستوران و کافی شاپ خوبی هم دارد که با فاصله ۵۰ متری از لابی (ساعت کاری صبحانه: ۷:۰۰ الی ۹:۳۰ ، ناهار: ۱۲:۰۰ الی ۱۵:۰۰ ، شام: ۱۹:۳۰ الی ۲۳:۰۰)
رستوران ایرانی واقع در طبقه همکف با ظرفیت ۳۰۰ نفر (ساعت کاری ناهار: ۱۱:۳۰ الی ۱۵:۰۰ ، شام: ۱۹:۳۰ الی ۲۳:۰۰)
سرو صبحانه در باغ ویژه فصل های تابستان و بهار با توجه به شرایط هوا (ساعت کاری: ۷:۰۰ الی ۱۰:۰۰)

استخر روباز هتل بلوط ویژه آقایان به صورت رایگان برای مهمانان هتل می باشد.

فاصله هتل بلوط تهران با فرودگاه ۶۰ دقیقه با ماشین می باشد.

آدرس: تهران – ولنجک – خیابان یمن – بالاتر از چهارراه مقدس اردبیلی – سمت چپ – باغ گیاه پزشکی

مطالب مرتبط