پلاژبانوان در کیش

جزیره زیبای کیش به دلیل برخورداری از «پلاژ اختصاصی بانوان» مقصد بسیاری از خانم های علاقمند به ورزش شنا است. پلاژ بانوان در سواحل شمالی جزیره و روبروی ساختمان مرکزی شرکت مخابرات با وسعت حدود ۱۵ هزار مترمربع احداث شده است. در این پلاژ خانم ها می توانند از امکاناتی همچون دوش آب شیرین صحرایی و سرپوشیده، سایه بان، والیبال ساحلی و بوفه استفاده کرده و در ایام مناسب سال «حمام آفتاب» گرفته و برنزه شوند.

علاوه بر زیبایی بی نظیر سواحل مرجانی، پلاژ بانوان از ساحلی ایمن برخوردار می باشد. از آنجا كه این ساحل فقط مختص بانوان بوده و فقط در ساعاتی از شبانه روز مورد استفاده قرار می گیرد، دارای ساحلی بكر و تمیز است. دمای آب در ماه های گرم و سرد سال، گرم و مطبوع است و شنا را دلنشین می كند.

 

 

این پلاژ علاوه بر امكاناتی چون سایه‌بان و نورپردازی مناسب، سالن بدن سازی هم دارد و زیرنظر مربیان اداره می‌شود. علاوه بر آن مربیان شنا و نجات غریق ایمنی خاطر استفاده كنندگان از پلاژ را فراهم كرده است. این مجموعه همچنین دارای زمین والیبال ساحلی است. پلاژ بانوان كیش به علت موقعیت مكانی مناسب و دسترسی آسان و داشتن امكانات لازم، با استقبال زیادی روبه‌رو است.

ضمنا یک مجموعه جدید و مختص بانوان در سواحل شرقی در دست احداث است که پس از تکمیل، پلاژ بانوان به این محل منتقل خواهد شد. این مجموعه جدید دارای معماری مدرن و کاربری‌های خدماتی و رفاهی گوناگون، شامل استخر و سالن‌های ورزشی و سالن‌های آرایش خواهد بود.

 

 

 

این مجموعه طراحی زیبا و ایمنی دارد. ضمن اینكه آبهای شفاف و زلال آبهای خلیج فارس و ماهی های رنگارنگی كه تا دو متری خشكی می آیند، باعث می شوند شنا در این منطقه برای شما به تجربه ای دلچسب بدل شود. یادتان باشد كه آفتاب كیش، همواره داغ است و برای حفاظت، حتی در ماه های زمستان، استفاده از روغن بدن و كرم های ضد آفتاب توصیه می شود.

مطالب مرتبط