منطقه گردشگری میرود بابلسر

جاذبه ی توریستی منطقه گردشگری میرود در استان مازندران

یکی از برترین مناطق گردشگری در مازندران منطقه نمونه گردشگری ۴۰۰ هکتاری میرود بهنمیر از توابع بابلسر می باشد که دو کیلومتر از جاده اصلی بهنمیر فاصله دارد . فضای سرسبز و جنگلی همراه با پارک کودک در کنار دریا علاوه بر زیبایی خاصی که به این منطقه بکر داده است منطقه گردشگری میرود را به یکی از جاذبه های گردشگری و توریستی زیبا در استان مازندران تبدیل کرده است .

بهنمیر که در شهرستان بابلسر واقع شده‌ است در چهار راهی قرار دارد که از یک سو به بابلسر، از سویی به بابل، از سویی به کیاکلا و قائمشهر و از سوی دیگر به جویبار و ساری مرتبط می‌شود.

با سفر به این منطقه گردشگری فوق العاده می توانید از طبیعت و دریای زیبا لذت ببرید و همه ساله در ایام تابستان برای شنای مسافران و استفاده آنها از آبهای ساحل و جلوگیری از بروز هرگونه حوادث، دو طرح دریا برای آقایان و خانم ها با حضور تعدادی غریق نجات در این منطقه گردشگری در نظر گرفته می شود.

جاذبه ی توریستی منطقه گردشگری میرود در استان مازندران

همچنین منطقه نمونه گردشگری “میرود” دارای آلاچیق، سرویس بهداشتی، پارک کودک، نمازخانه، و سکوهای مخصوص نصب چادر و رستوران می باشد. از دیگر امکانات و ظرفیت های موجود در منطقه نمونه گردشگری میرود بهنمیر وجود مجتمع هایی در این منطقه با حدود ۶۰۰ ویلا است.

این منطقه که با حمایت شهرداری بهنمیر و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران به یک منطقه نمونه گردشگری تبدیل شده است، روزانه پذیرای گردشگران و مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور است.

مطالب مرتبط