ییلاق اولسبلنگاه

یکی از بی نظیر ترین سفرها می توانید برای خود رقم بزنید,سفری به ییلاق اولسبلنگاه در غرب گیلان که مکانی شبیه به بهشت و منظره ای بسیار زیبا که بدون صداهای مزاحم می توانید خود را غرق سبزه ها و جنگل کنید و یک شب را بدون مشکل  در طبیعت باشید.

ما قصد داریم در این پست از ایرانگردی برای شما روستای اولسبلنگاه که در ۲۵ کیلومتری شمال غرب ماسال و در  ارتفاعات کوه‌های تالش قرار دارد معرفی کنیم.اگر می خواهید به این روستای دیدنی برسید فاصله ی ماسال از شهر تالش ۶۰ کیلومتر و همچنین با رشت از راه صومعه‌سرا ۵۵ کیلومتر فاصله دارد.

یکی از زیبایی های خاص ییلاق اولسبلنگاه این می باشد که شما به ابرها زیاد نزدیک هستید به این نزدیکی که می توانید آنها را حس کنید .روستای اولسبلنگاه گردشگران زیادی به خود جذب کرده است که این روزها برای تعطیلات عید خصوصا بسیار شلوغ می شود و توریست های فراوانی در طول سال به این منطقه دیدنی گیلان سفر می کنند.

اگر قصد دارید شبی در روستای اولسبلنگاه اقامت داشته باشید,الاچیق های برای اقامت برای شما اجاره داده می شود که برای یک شب ماندن مناسب می باشد.به یاد داشته باشید می توانید یک صبح رویایی را در این منطقه احساس کنید.زیرا شما صبح با صدای حیوانات و پرندگان از خواب بیدار می شوید که در هوای بسیار پاک و تمیز می توانید بهترین ها را داشته باشید و بعد از بیرون امدن می توانید مه و ابر را در نزدیکی خود ببیند.

یکی از تفریحات خاص این منطقه اسب سواری در جنگل می باشد که می توانید از اهالی روستا اجاره بگیرید و ساعت خوبی را در جنگل اسب سواری داشته باشید.

بهترین فصل برای رفتن به روستای اولسبلنگاه بهار و تابستان می باشد که بی نظیر ترین فصل ها برای رفتن به این منطقه می باشد.حد فاصله تهران تا اولسبلنگاه ۳۸۰ کیلومتر و تقریبا ۵ ساعت رانندگی دارید.

نکات مهم برای سفر به روستای اولسبلنگاه

حتما لباس گرم به همراه داشته باشید,زیرا شب ها هوای سردی دارد.

از شرایط جوی هوا قبل از سفر اطلاعاتی داشته باشید تا در زمان بارندگی در این روستا نباشید.

سعی داشته باشید در جاده ی منتهی به روستای اولسبلنگاه شب رانندگی نداشته باشید ,زیرا نور در جاده بسیار کم است.

پشه بند همراه داشته باشید.

می توانید خرید خود را از شهر ماسال داشته باشید,زیرا در روستا شاید امکانات و خوراکی های مد نظر شما وجود نداشته باشد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. وکیل پایه یک گفت:

    کشورمان واقعا مناطق بکر و زیبایی داره که میشه هوای سالم تنفس کرد اما افسوس که اگر شناخته شود توسط برخی واقعا پر از زباله و ترافیک و آلودگی خواهد شد
    وبسایت خیلی خوبی دارید و مطالب همگی مفید هستند