پیست اسکی پولادکف سپیدان

یکی از پیست های اسکی ایران ، پیست اسکی پولادکف سپیدان است که در استان فارس ، ۵ کیلومتری شهرستان سپیدان ، در نزدیکی شیراز قرار دارد. پیست اسکی پولادکف دارای تجهیزاتی همانند بالابر ، تله کابین و موتور برفی است و فضای خانوادگی در آن حاکم است. در نزدیکی پیست اسکی پولادکف پیست اسکی سپیدان وجود دارد که به صورت ۴ فصل فعالیت می نماید. پیست اسکی پولادکف در منطقه ای کوهستانی و جنگلی قرار گرفته است که به علت ارتفاع زیاد بارش برف در آن زیاد است . امکانات و تسهیلات تفریحی و گردشگری پیست اسکی پولادکف عبارتست از : تله کابین، موتور برفی، ماشین برف ساز، رستوران ، مجتمع اقامتی و بالابر.

پیست پولادکف سپیدان به دلیل قرار گرفتن در شهرستان اردکان که یکی از سردسیرترین نقاط استان فارس است و با بارش سنگین برف در زمستان مواجه است یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری استان فارس را بوجود آورده است. پیست پولاد کف به جز فصل زمستان در سایر فصول هم قابل استفاده می باشد بطوریکه در فصل تابستان امکان پرداختن به ورزش مفرح اسکی روی چمن نیز در این مجموعه وجود دارد.  پیست پولاد کف یک مکان تفریحی بی نظیر برای مردم و علاقمندان به ورزش اسکی در ایام زمستان است. موقعیت پیست پولادکف به دلیل قرارگرفتن در مسیر آبشار مارگون ویژه است.

مجموعه ی مجهز پیست اسکی پولادکف سپیدان دارای امکانات تفریحی و ورزشی فراوان برای خانواده ها و جوانان است و بصورت ۴ فصل می باشد. تله کابین پیست اسکی پولادکف در تمام سال کار می کند. پیست اسکی پولادکف یکی از ارزشمندترین نقاط مناسب ورزش های کوهستانی است.

پیست اسکی پولاد کف دارای هتل چهار ستاره، ۴ واحد غذاخوری،تله کابین به طول ۲ کیلومتر ، ۲ دستگاه تلی اسکی ویژه اسکی بازان به طول ۱۶۰۰ متر و ۸ دستگاه موتور برفی است.

 

مطالب مرتبط