نمک‌آبرود ،مازندران

نمک‌آبرود از جاذبه های گردشگری استان مازندران می باشد. این شهرک گردشگری و ویلایی بین راه چالوس به تنکابن و در ۱۲ کیلومتری غرب چالوس واقع شده است.شهرک نمک آبرود دارای خط تله کابینی به نام تله‌کابین نمک‌آبرود است.

شهرك توریستی نمك آبرود ار نظر منابع طبیعی مانند دریا و سواحل بسیار زیبا و مناسب ،جلگه شالیزارهای سر سبزو كوههای پوشیده از گیاهان متنوع و هماهنگی این عوامل با یكدیگر و از طرفی دیگر برخورداری از امكاناتی نظیر دو خط تله کابین ،سورتمه سواری،امکانات پذیرایی همچون رستوران، فست فود و کافی شاپ، تفرجگاههای ساحلی ماسه ای ،دریاچه زیبای لاک پشت ها ،شهر بازی ،باشگاه تیر اندازی، پرواز تفریحی ،آموزش با هواپیما و هلی کوپتر و… همچنین نزدیکی به مراکز خرید،قدم زدن و دوچرخه سواری در محیط شهرک در هر ساعت شبانه روز ، در ایران بی نظیر است .تله كابین با طول كابل ۲۰۰۰ متر در كمتر از ۱۵ دقیقه گردشگران را از نواحی جلگه ای ساحل دریا به ارتفاع ۱۰۵۰متری مدوبن منتقل می كند كه در حین انتقال بدیع مناظر را به نمایش می گذارد ، این مكان تفریحی بهترین شرائط را برای اجرای تورهای مسافرتی داراست .

وجود هتلی بسیار زیبا درشهرک نمک آبرود به نام هتل آزادی با دارا بودن ۵ ستاره و گروه ب یكی از بهترین اماكن اقامتی كشور است . و در كنار دریا بشكل زیبایی ساخته شده و دارای ۱۸۰ باب اتاق در كلاسهای مختلف و سالنهای متعدد پذیرایی با امانات ویژه می باشد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. اجاره ویلا دربستی در نمک آبرود گفت:

    واقعا عالی و دیدنی هست دوبار رفتم اینجا خیلی زیباست