دیدنی های ماسال

ماسال یکی از مناطق دیدنی شمال کشور و از شهر های بسیار زیبای گیلان می باشد که به تازگی مورد استقبال تورهای ایرانگردی قرار گرفته است.ماسال منطقه ای زیبا که دارای طبیعت سرسبز و جاذبه های دیدنی فراوانی می باشد.ما در این مقاله از ایرانگردی قصد داریم برای شما علاقه مندان به سفر ماسال را بیشتر معرفی کنیم تا به این منطقه زیبا در شمال کشور سری بزنید.

ماسال بسیار زیبا و بکر می باشد که شما بعد از سفر می توانید این تجربه را از نزدیک حس کنید,می توانید از کارهای تخیلی که تصور کردنش هم سخت می باشد از نزدیک ببینید .راه رفتن روی ابرها را به واقعیت تجربه کنید و این حس را با عکس گرفتن به یادگار ثبت کنید.

شهر ماسال در کنار رودخانه خالکایی قرار دارد که سرسبزی و طبیعت زیبای این منطقه چشم انداز بسیار زیبایی را بوجود اورده است که بسیار دیدنی و زیبا می باشد.از بهترین مکان های دیدنی ماسال منطقه ییلاقات ماسال می باشد که دارای اقیانوس ابر رویایی و زیبایی می باشد که حس پرواز به ادم می دهد.

اگر می خواهید به ماسال بروید ,بدانید که این شهر با تالش ۶۰ کیلومتر فاصله دارد و از فاصله‌ی رشت تا ماسال از مسیر صومعه سرا در حدود ۵۵ کیلومتر می باشد و از مرکز گیلان تا ماسال هم حدود یک ساعت زمان میبرد تا به شهر زیبای ماسال برسید.

از مکان های دیدنی شهرستان ماسال برای شما بیان کنیم که تمام این شهر زیبا و دیدنی می باشد به دلیل پدیده‌هایی مانند مراتع و نواحی ییلاقی و سرسبز زیبایی خاصی این منطقه دارد.اما مکان های دیدنی ماسال که بیشتر شناخته شده است از جمله مشهد میرزا یا همان محل شهادت میرزا کوچک خان ,آبشارهای خروشان، غارهای کهن و چشم انداز های بی نظیر ماسال مثال زدنی می باشد.

سوغات معروف ماسال نان زرین,شال و صنایع چوبی از جمله سوغات معروف ماسال می باشد که می توانید در سفر به این شهر برای خود به یادگار بخرید.

نظر شما در مورد طبیعت زیبا و بکر ماسال چیست؟

مطالب مرتبط