لیلاکوه منطقه تفریحی گردشگری شهر لنگرود

شهر لنگرود در استان گیلان می باشد که سالانه مسافران و گردشگران و توریست های زیادی به خود جذب کرده است منطقه تفریحی لیله کوه یا “لیلا کوه” هم گردشگران را به خود جذب کرده است.این منطقه در استان گیلان که وجود قهوه خانه های متعددی دارد به این معروف شده است قطب قلیان سرای استان گیلان.

آدرس این منطقه زیبا :در ابتدای لنگرود و میدان فرمانداری، سمت راست ،اولین خیابان از سمت لاهیجان می باشد.که بیشتر این جاده آسفالت می باشد و مقدار کمی از این جاده آسفالت نمی باشد.

این مسیر بیشتر از میان جنگل می باشد که خیلی زیبا می باشد وجود مزارع چای و درختان مرکبات باعث شده است در این مسیر پیاده روی رو خیلی ها ترجیح دهند تا اینکه با ماشین این مسیر را طی کنند.

در بالای قله های این منطقه از دور دست دریاچه خزر هم دیده می شود این منطقه زیبا که چشم نواز از شهر لنگرود را برای هر گردشگر سر ذوق می‌آورد.اگر شما در فصل بهار و تابستان به لیلاه کوه سفر کنید سر سبزی و طراوت باغات چای و جنگل‌های مسیر خیلی عالی می باشد و روحیه آدم را شاد و شاداب می کند.

نکته مهم که سفر به لیلاه کوه باید رعایت شود این است که از مسیر اصلی جاده در صورت نا آشنایی به مسیر دیگری نروید زیرا دو راهی زیادی در این مسیر وجود دارد و برای حرکت در این مسیر روز را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط