معرفی مجموعه تفریحی بام لند تهران

اگر به تهران سفر کرده اید حتما با خود فکر کرده اید این شهر شلوغ و پر جمعیت تفریحات مناسبی ندارد.اما ما در این پست برای شما یکی از معروف ترین مکان های تفریحی که در دو سال اخیر به روز شده است معروفی می کنیم.

اگر شما که قصد تفریح و گردش در تهران دارید ,حتما یک روز را برنامه ریزی کنید و به این مجموعه تفریحی در غرب تهران بروید.مجموعه چیتگر در غرب تهران با بهترین مجموعه های تفریحی از جمله:پارکی جنگلی، دریاچه ای مصنوعی، تفریحات مختلف آبی و هیجانی و مجموعه بام لند و همچنین مرکز تجاری و تفریحی بام لند تهران باعث شده است در دو سال اخیر تبدیل به یک مکان تفریحی بسیار خوب تهران باشد.

بام لند

در حال حاظر یکی از معروف ترین مکان های تجاری و مراکز خرید لوکس تهران بام لند می باشد که به دلایل زیادی بسیار محبوب شده است از جمله :برنامه های فرهنگی و جشنواره های مختلفی که در آمفی تئاتر این مجموعه اجرا می شود و همچنین امکانات رفاهی بسیار خوب که برای بازدید کنندگان این مجمنوعه فراهم شده است.

از دیگر خوبی ها و فضای خوب بوجود امده در این مجموعه برای علاقه مندان,وجود کافه ها و رستوران این مجموعه با چشم اندازی فوق العاده به دریاچه چیتگر است که محبوبیت زیادی بدست آورده است.

دیگر امکانات فراهم شده در این مجموعه برای علاقه مندان که باعث شده این مجموعه از سایر مراکز متفاوت و بهتر باشد ,وجود پاتیناژ، آمفی تئاتر روباز و بسته، سالن های سینما، مجموعه تفریحی کودکان، مسیر پیاده روی، ماهیگیری و مجموعه هیجانی وی آر لند و همچنین محوطه بام لند برای تردد معلولان طراحی شده است که بتوانن به راحتی تردد کنند.

مجموعه تفریحی بام لند تهران

در حال حاظر در تمام قسمت های تهران مراکز خرید و تجاری تفریحی وجود دارد که برای خود حرفی برای گفتن دارد,در سال اخیر که در نزدیکی دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس) مجموعه تفریحی-تجاری بام لند تشکیل شده است ,باعث شده است که مرکز خریدی که از بهترین نام های پوشاک و لوازم خانگی گرفته تا موتورسیکلت و ماشین برای علاقه مندان به خرید فراهم کرده باشند که هر کسی به دنبال اجناسی برای خرید باشد بتواند پیدا کند .

شما می توانیداز ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ بدون پرداخت هزینه ای از حضور در این مجموعه لذت ببرید ,اما ساعت کار فروشگاه متفاوت می باشد.

سرگرمی ها و تفریحات بام لند

علاوه بر مرکز خرید لوکس بام لند تهران,سرگرمی های خوب این مجموعه از جمله  آمفی تئاتر ۲۵۰ نفری روباز که همیشه برنامه های متفاوتی از جشن های مربوط به شب یلدا، هفته های فرهنگی گرفته تا نقاشی و تئاتر کودکان، برنامه های شبانه ماه رمضان و نقد و بررسی کتاب و فیلم که حضور در این مکان را لذت بخش می کند.سالن آمفی تئاتر در قسمت انتهایی سمت چپ بام لند قرار دارد.

دیگر تفریحی و سرگرمی که در این مجموعه می توانید ببنید و از آن لذت ببرید,موسیقی خیابانی است که طرفدارن زیادی دارد.اگر در تهران و برخی شهرهای بزرگ رفته باشید ,همیشه میبنید که جوان ها بصورت تکی یا چند نفری در حال اجرا موسیقی هستند که این گروه ها و افراد را می توانید در این مجموعه ببنید که حال گردشگران و بازدیدکنندگان را خوب می کنند.

در محوطه بام لند ,شرق دریاچه بخش تفریحی وی آر لند قرار گرفته که وجه متفاوتی با  بخش های هیجان انگیز بوجود آورده است.

البته این مجموعه محدودیت های سنی برای هر بازی و دیگر برنامه ها دارد که باید دقت داشته باشید.

اگر علاقه مند به ماهگیری هم دارید ,می توانید به کلوپ ویژه بروید و با اجاره کردن وسایل ماهگیری ,تایمی ماهگیری را هم تجربه کنید.

یکی دیگر از تفریحات که در این مجموعه وجود دارد پیست پاتیناژ بام لند می باشد.این چه حرفه ای باشید چه آماتور، می توانید در آن خوش بگذارنید و از فضای اطراف آن نیز لذت ببرید. اگر هم هیچ چیز از پاتیناژ نمی دانید و به یادگیری آن علاقه مند هستید می توانید در کلاس های پیست پاتیناژ بام لند، ثبت نام کرده و با تمرین حرفه ای شوید.

سرگرمی های دیگر و کم هزینه تری هم این مجموعه دارد از جمله :پیاده روی و دوچرخه سواری در اسکله بام لند و همچنین از موتورهای چهارچرخ سبکی که در بام لند وجود دارد استفاده کنید و سواری جذابی را تجربه کنید.

سرگرمی و تفریحات ابی در دریاچه چیتگر وجود دارد از جمله:قایق سواری در سمت راست بام لند که دارای قایق های پدالی و قایق های موتوری می باشد.

یکی از پرهیجان ترین تفریحات که در این مجموعه جدید فراهم شده است,تشک پرش آزاد می باشد که در قسمت انتهایی مرکز خریدها در سمت راست مجموعه قرار دارد.

و همچنین تفریحات و سرگرمی های دیگری در این مجموعه وجود دارد که باید رفت و از نزدیک دید,ما سعی بر این داریم شما را با مکان های تفریحی تهران اشنا کنیم.امیدواریم روز خوبی در این مجموعه داشته باشید.

مسیر دسترسی به بام لند

آدرس: ﺗﻬﺮان، ﺑﺰرﮔﺮاه ﺷﻬﯿﺪ ﻫﻤﺖ، ﺧﺮوﺟﯽ ﺑﻠﻮار ﮐﺎﺷﺎن، میدان موج، خیابان موج، بلوار صدف، مرکز تجاری تفریحی بام لند

اگر قصد دارید با خودروی شخصی بروید :

بهترین روش برای رسیدن به بام‌لند استفاده از مسیر بزرگراه شهید خرازی است. اگر از شرق به غرب بزرگراه شهید خرازی به سمت بام لند می آیید به راحتی می توانید با استفاده از مسیر زیر بام لند را پیدا کنید:

بزرگراه شهید خرازی (ادامه همت) غرب، بعد از خروجی بزرگراه آزادگان، خروجی “کاشان جنوب دریاچه شهدای خلیج‌فارس”، ۴۵ متری کاشان جنوب، میدان موج، خیابان موج، بلوار صدف، مرکز خرید بام‌لند

اگر از غرب به شرق بزرگراه شهید خرازی قصد رسیدن به بام لند را دارید، مسیر زیر را دنبال کنید:

بزرگراه شهید خرازی (ادامه همت) شرق، خروجی کاشان امیرکبیر آبشار تهران، ۴۵ متری کاشان جنوب، میدان موج، خیابان موج، بلوار صدف، مرکز خرید بام‌لند

همچنین می توانید از میدان موج، مسیر بلوار ۴۵ متری کاشانی جنوب را در پیش بگیرید و از خیابان هوانیروز به سمت غرب ادامه مسیر دهید تا به مرکز خرید بام‌لند برسید.

اگر قصد دارید با حمل و نقل عمومی بروید:

مترو: خط ۵ مترو خط مناسب برای رسیدن به بام لند است. در ایستگاه چیتگر پیاده شوید و با استفاده از تاکسی های پایانه تاکسی‌رانی ایستگاه چیتگر به خیابان هوانیروز برسید. از آنجا راه خود به سمت میدان و بلوار موج را پیدا کنید.

اتوبوس: اتوبوس های خط ۳۲۳ پایانه آزادی- شهیدباقری در نزدیکی بام لند توقف دارند. سوار این اتوبوس ها شده و در ایستگاه بلوار کاشان در نزدیکی میدان موج پیاده شوید. پس از نزدیک به چند دقیقه پیاده روی به سمت بلوار موج به بام لند می رسید.

در ضمن یادآور شویم این مجموعه ساعت کاری ان به این صورت است که از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ می توانید بدون پرداخت هزینه در آن حضور داشته باشید اما رستوران ,کافه ها و فروشگاه خرید ساعت های متفاوتی شروع به کار میکنند.

ساعت بازدید از مرکز خرید و فروشگاه های بام لند

شش ماه اول سال

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰

روزهای پنج شنبه و جمعه: ۱۱:۰۰ تا ۲۴:۰۰

شش ماه دوم سال

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰

روزهای پنج شنبه و جمعه: ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰

ساعت کار کافه ها:

شش ماه اول

از ساعت ۰۸:۰۰ صبح یا ۰۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰ در روزهای عادی

از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۰۱:۰۰ در روزهای پنج شنبه و جمعه و روزهای تعطیل

شش ماه دوم

از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۲۴:۰۰ در تمام روزها

ساعت کار رستوران ها:

شش ماه اول

از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ در روزهای عادی

از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۰۱:۰۰ در روزهای پنج شنبه و جمعه و روزهای تعطیل

شش ماه دوم

از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ در تمام روزها

مطالب مرتبط