پلاژ آقایان در کیش

هر چند در بسیاری از نقاط سواحل زیبای كیش، شنا كردن آقایان قابل مشاهده است اما توصیه می شود برای بهره از امكانات و آسایش بیشتر از  پلاژ مخصوص آقایان  استفاده شود. این پلاژ در ساحل شرقی جزیره كیش قرار گرفته و مساحتی برابر با ۱۰۰۰۰ مترمربع دارد. ساحل این پلاژ کاملاً شنی و عاری از سنگ است و آسایش مطلوبی فراهم شده است. این مجموعه دارای امكانات ویژه ای مثل اتاق ماساژ، دوش های آب شیرین، تجهیزات كمك های اولیه و بوفه می باشد. همچنین این مجموعه دارای سه زمین استاندارد بین‌المللی والیبال ساحلی، زمین هندبال ساحلی و یک زمین فوتبال ساحلی است که قابل کرایه توسط علاقه‌مندان است. علاوه برآن وجود ناجیان غریق نیز، ایمنی و رضایت خاطر استفاده كنندگان را فراهم آورده است. نورپردازی مناسب باعث شده تا شنا كردن در شب نیز امكان پذیر و ایمن باشد. که مجموع همه اینها فضای به یاد ماندنی را برای بازدید کنندگان جزیره کیش فراهم کرده است.

ساحل ماسه ای با رنگ نقره فام مرجانهای این مجموعه امکان انجام تفریحات دریایی چون جت اسکی، اسکی روی آب، پاراشوت، قایق های بادبانی و غواصی در مرکز تفریحات دریایی و محل پلاژ را فراهم کرده است. نورپردازی زیبا و مناسب این مکان باعث شده تا شما بتوانید در شب نیز شنا کنید و از امکانات مجموعه استفاده کنید.

لذت شنا در این سواحل به دلیل شن های نرم و دمای مطبوع ان در اکثر فواصل سال و همچنین آب تمیز و نیلگون که اکثر اوقات ابزیان تا کنار ساحل پیشروی می کنند و کف دریا که تا چندین متر از ساحل قابل رویت است و همچنین عمق آن که بتدریج افزایش می یابد، بیادماندنی و فراموش نشدنی می باشد.

اگر از جمله افرادی هستید كه علاقه مند شنا كردن در سواحل زیبای خلیج فارس هستید، قطعا نباید این فرصت را از دست بدهید ولی لطفا یادتان باشد كه به دیگران احترام بگذارید و موازین اخلاقی را رعایت كنید. از این ها گذشته، در نظر داشته باشید كه استفاده از پلاژ ها به جهت ایمنی و آسایش، بهتر از شنا در سواحل عمومی جزیره است. نكته ی مهم تر اینكه فقط در محل هایی شنا کنید که برای این منظور در نظر گرفته شده است و پس از شنا در آب دریا در اسرع وقت با دوش آب شیرین حمام کنید زیرا بسیاری از باکتری و میکروب های موجود در آب از این طریق دفع می شوند و با نصب دوش های آب شیرین كن در پلاژ آقایان ، رفع این مورد فراهم شده است.

مطالب مرتبط