بهترین مراکز خرید و بازارهای سنتی ساری

شهرستان ساری یکی از شهرهای پر گردشگر در شمال کشور می باشد.ساری همیشه به عنوان یکی از مناطق محبوب گردشگری با جاذبه‌های دیدنی و مشهوری در بین شهرهای شمالی کشور نام برده می شود .ما در این پست قصد معرفی بازارهای ساری را داریم که شما علاقه مندان می توانید پس از سیاحت مناطق دیدنی، از خریدی خاطره‌انگیز نیز لذت ببرید.با ما همراه باشید…

بازار بزرگ امام رضا (ترکمن مرکزی)

یکی از بازار های بزرگ ترکمن,بازار بزرگ امام رضا می باشد.این بازار به نام بازار ترکمن معروف می باشد,به دلیل وجود بازرگانان ترکمنی که از اینچه جنس ها را روانه بازار ساری می کنند معروف شده است.شما می توانید در این بازار انواع پوشاک زنانه، کودکان، آقایان، انواع زیورآلات، صنایع دستی، لوازم تزئینی، بدلیجات را برای خرید انتخاب کنید.

آدرس بازار بزرگ امام رضا (ترکمن مرکزی): ساری، بلوار امام رضا، قبل از پل فراورده‌های نفتی، بازار بزرگ امام رضا (ع)

بازار ترکمن‌های ساری

معروف ترین بازار ساری,بازار ترکمن ها می باشد.شما در این بازار می توانید انواع بورس لباس‌های زنانه,وسایل آشپزخانه، انواع بدلیجات و وسایل تزئینی، لوازم بهداشتی و آرایشی و همچنین محصولات صنایع دستی را خرید کنید.

آدرس بازار ترکمن ها: ساری، خیابان ملا مجدین، بازار ترکمن‌ها

بازار بزرگ ماهی فروشان

بزرگترین بازار ماهی در شمال کشور ,بازار بزرگ ماهی فروشان ساری می باشد.این بازار علاوه بر فروش انواع ماهی,استخر ماهی و رستوران ماهی دارد که گردشگران می توانند از تازه‌ترین ماهی‌ها و نیز محصولات دیگر دریایی آن‌ها استفاده کنند.

آدرس بازار ماهی فروشان: ساری، ۶ کیلومتری اتوبان ساری- قائم شهر

بازار روز راه‌آهن و کشاورز

بازار روز ساری یکی از شلوغ ترین بازار های این شهرمی باشد که تردد زیادی دارد.این بازار قدیمی و معروف ساری یکی از ایام هفته به‌عنوان روز اصلی انتخاب می‌شود و عرضه‌کنندگان محصولات مختلف از جمله فروشندگان شهری، روستائیان و گردشگران به این بازار مراجعه می کنند.

آدرس بازار روز: ساری، بلوار کشاورز، بازار روز راه‌آهن و کشاورز

پاساژ الهیه

یکی از پاساژهای معروف ساری ,پاساژالهیه می باشد.این پاساژ لوکس دارای ۹۰ واحد تجاری که اجناسی از قبیل کیف، کفش و پوشاک بانوان و در یکی از طبقات پاساژ فروشگاهی وجود دارد که با مراجعه به آن می‌توان تمامی ملزومات خانه و آشپزخانه را با قیمتی مناسب  تهیه کنید.کافی شاپ های بسیار خوب این پاساژ هم مثال زدنی می باشد.شما می توانید خاطره‌ی یک خرید لذت‌بخش همراه با نوشیدنی های خوب کافی شاپ ,یک روز بسیار عالی را در ذهن خود ثبت کنید.

آدرس پاساژ الهیه: ساری، خیابان قارن

پاساژ چهل ستون

اگر قصد خرید تبلت، لپ‌تاپ و لوازم جانبی آن‌ها را دارید به پاساژ چهل ستون بروید.شما می توانید بورس انواع گوشی‌های تلفن همراه در این پاساژ پیدا کنید.

آدرس پاساژ چهل ستون: ساری، خیابان جمهوری، حد فاصل بین چهار راه دروازه بابل و میدان ساعت، نبش کوچه‌ی نعلبندان

مطالب مرتبط