معرفی رستوران های برتر در اصفهان

برای یک سفر خوب به اصفهان یا هر شهر دیگر به یک رستوران عالی نیز نیاز دارید اما طبق آمار عید نوروز چند رستوران در اصفهان از نظر خدمات و بهداشت در رتبه ی برتر بوده اند که در زیر آن ها را معرفی کرده ایم.

فست فود فرامرز

رنگ قرمز این رستوران از جمله ویژگی هایی است که می توان گفت آن را خاص کرده است. غذاهای رستوران فرامز خاص هستند و طعم متفاوتی دارند. از نظر دکوراسیون نیز عالی است.

آدرس: اصفهان – اصفهان شیخ صدوق جنوبی – نبش خیابان پرواز

 

رستوران پارتاک

اگر دوست دارید طعم غذاهای ایرانی و خارجی را با هم بچشید به این رستوران بروید. فست فود های این رستوران نیز مثال زدنی است. در این محل سیگار کشیدن ممنوع است

آدرس: اصفهان نظر شرقی، خیابان کلیسا وانک

 

رستوران اراخوان

این رستوران یکی از رستوران های معروفی است که غذاهای سنتی تهیه می کند. به طور کلی تزیینات و دکوراسیون این رستوران سنتی است و بیشتر افراد مسن در این محوطه در فضایی صمیمی دور هم جمع می شوند. فراموش نکنید قیمت غذاهای این رستوران بالاست.

آدرس: اصفهان سی و سه پل ابتدای چهارباغ بالا ، جنب مجتمع کوثر

 

رستوران طهران (ارگ )

رستوران طهران در سه محیط مختلف، سنتی، VIP و مدرن در حال سرویس دهی به مهمانان خود است. این رستوران دارای بیش از ۴۰ نوع غذای ایرانی و فرنگی است. محوطه ی این رستوران بسیار زیبا است.

آدرس: اصفهان – اصفهان جاده نجف آباد، سه کیلومتر بعد از سه راه درچه، جنب تالار اشراف

 

فست فود دومینو

دومینو ارائه دهنده ی انواع فست فود هایی است که طعم و رنگ آن ها برای شما متفاوت است. این رستوران صرفا برای جوان ها طراحی شده است چرا که افراد کهنسال باید از مصرف فست فود خود داری کنند.

آدرس: اصفهان خیابان نظر شرقی حد فاصل چهار راه نظر و توحید

رستوران قاشق نقره ای

این رستوران یکی از رستوران های خوش قیمت و به صرفه با منوی خارجی و ایرانی است. دکوراسیون قاشق نقره ای بسیار متفاوته که باید حتما از آن دیدن کنید

آدرس: اصفهان – اصفهان اتوبان ذوب آهن،باندکندرو سمت راست ،روبروی ندامتگاه مرکزی، شهرک قدس

 

فست فود ارسس

در این محل نیز انواع فست فود ها تهیه می شود اما در برخی غذاها مثل پنیر چدار این محل از بقیه غذاها بهتر طبخ می شود.

آدرس: اصفهان چهارباغ خواجو ، مکینه خواجو

 

مطالب مرتبط