روستای درک

در این مقاله از ایرانگردی قصد داریم یکی از روستاهایی که دارای ساحل بسیار بکر و تمیز می باشد را معرفی کنیم.روستای درک در بخش زرآباد شهرستان کنارک ,استان سیستان وبلوچستان که از ناب ترین ساحل های دنیا دارد را برای علاقه مندان به گردش و تور ایرانگردی معرفی کنیم,با ما همراه باشید.

روستای درک در انتهای استان سیستان و بلوچستان و نزدیک مرز دریایی استان هرمزگان می باشد,این روستا زیبایی هایی دارد که هر گردشگری که به این منطقه سفر کرده است راضی بوده است,ابتدای راه های دسترسی به این روستا برای شما بیان کنیم ,باید گفت برای رفتن به روستای درک بصورت هوایی شما باید چابهار را انتخاب کنید و بعد از ان با پیمودن ۱۳۵ کیلومتر و عبور از روستاهای کهیر به طرف زرآباد به روستای دَرَک خواهید رسید.اما اگر شما در استان هرمزگان هستید و مقصد بعدی سفر شما روستای درک می باشد ,باید مسیر ۱۶۰ کیلومتری از جاسک به زرآباد طی کنید تا به روستای زیبای درک برسید.

زیبایی خاص ساحل روستای درک به این صورت می باشد که شما می توانید سواحل ماسه ای بدون سنگ در کنار کوه، جنگل و نخلستان را تماشا کنید .سکوت و صدای ملایم دریا خود به تنهایی بسیار عالی می باشد که باید حتما یک سفر به این روستای زیبا رفت.

اغلب مردم روستای درک شغل ماهگیری دارند و همیشه ماهی تازه در این روستا برای خوردن وجود دارد و می توانید یک وعده غذای دریایی در این روستا تجربه کنید.غروب خورشید در ساحلی که شن های سفید و نخل های زیبا و سر به فلک کشیده منظره بسیار دیدنی بوجود اورده اند که باید از نزدیک رفت تا بعضی از صحنه های بسیار زیبا در خاطره های خود ثبت کنید.

از جمله تفریحات دیگر در این روستا قایق سواری می باشد,شما می توانید با ناخدای قایق های صیادی صحبت کنید و قایق را اجاره کنید و به گشت زنی در دریا بپردازید.

بهترین فصل برای سفر به روستای درک فصل بهار و پاییز می باشد که هوا خنک و ملایم می باشد و تابستان های این روستا گرم و خشک می باشد.


مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. نوبت دهی گفت:

    فوق العادست اینجا