هتل ترو سیام بانکوک

یکی دیگر از هتل های ۳ ستاره و بسیار مجلل بانکوک هتل ترو سیام می باشد. هتل ترو سیام ۴ دقیقه با فرودگاه Phayathai فاصله دارد همچنین ایستگاه Skytrain در چند قدمی هتل واقع شده است .

هتل ترو سیام از ۶۵ اتاق استاندارد ، خانوادگی ، سوئیت ، اتاق پاک و بدون سیگار و اتاق های ضد صدا تشکیل شده است . اتاق های زیبا و لوکس هتل ترو سیام از چیدمان و طراحی منحصر به فردی برخوردار می باشد . مبلمانی راحت ، نور کافی و پنچره هایی رو به مناظر شهر از ویژگی های این اتاق های مدرن است . اما امکانات ویژه ای که در اتاق ها به گردشگران عرضه می شود شامل : حمام لوکس مجهز به وان ، سشوار ، سیستم برودتی و گرمایش عالی ، روزنامه ، گاوصندوق ، ، تلویزیون ال سی دی ماهواره ای ، تلفن ، مینی بار و سیستم تهویه مطبوع می باشد.

از دیگر امکانات هتل ترو سیام می توان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.يک صرافی نيز به جهت تهیه ارز در هتل وجود دارد.میهمانان می توانند از باغ بسیار زیبا و جذاب هتل لذت ببرند.

سرویس نگهداری کودکان ،خانه داری  ،لباسشویی، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ،صرافی ، خدمات تورها ، فکس و کپی، مرکز تجارت ، کرایه اتومبیل ، سرویس مستخدم ، سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) ، سرویس اتو شلوار ، پذیرش و ترخیص اختصاصی از جمله خدمات و امکانات هتل ترو سیام می باشد.

مطالب مرتبط