هتل زیگن پاتایا

برای اینکه اقامت خوبی در پاتایا داشته باشید می توانید یک هتل ۵ ستاره انتخاب کنید. یکی از هتل های معروف و خوش مکان در این مکان دیدنی در تایلند، جایی نیست جز، هتل زیگن پاتایا که امروز قصد داریم کمی آن را به شما معرفی کنیم.

هتل مذکور یکی از اقامتگاه ها در مناطق گرمسیری است که منظره های اطراف آن واقعا دیدنی است. در ۵۰۰ متری سواحل پاتایا، می توانید در این هتل مستقر شوید و به راحتی به ساحل دسترسی داشته باشید.

هتل زیگن پاتایا به صورت و معماری خانوادگی طراحی شده و تزئیتات آن واقعا مدرن و از نوع و سبک تایلندی است. هر نوع امکانات رفاهی، تجاری و تفریحی که بخواهید می توانید در هتل زیگن پاتایا ببینید. حتی فروشگاه های این هتل، شما را از خرید در شهر بی نیاز می کند.

افرادی که به ماه عسل می روند، عموما این هتل در پاتایا را در لیست خود قرار می دهند چرا که دارای سرویس های ویژه ای برای زوج های جوان است. کودکان از امکانات هتل لذت می برند و شما نیز می توانید اقامت خوب و به یاد ماندنی تجربه کنید. برای رسیدن به فرودگاه باید برای رانندگی در ۱۱۰ کیلو متر برنامه ریزی کنید.

اتاق های هتل، به صورت ویلایی در داخل خود هتل و در برج و به سبک های مختلف می باشند که همه از امکانات رفاهی کافی برخوردار هستند. حمام، سرویس بهداشتی، سیستم تصویری و صوتی و پخش کننده ها و امکانات ضروری برای یک توریست همگی در این هتل و اتاق ها یافت می شوند.

هتل دارای رستوران های مختلفی است که می توانید برای صرف ناهار و شام از آن استفاده کنید و لذت ببرید اما اگر تمایل داشته باشید یک شب را بیرون از هتل سپری کنید باید بگوییم که در نزدیکی هتل، رستوران های زیادی است که می توانید بدون سر در گم شدن از آن ها استفاده کنید.  در رستوران های پاتایا مخصوصا در رستوران هتل زیگن انواع خوراکی های تایلندی، غربی و ایتالیایی و دریایی یافت می شود.

استخر روباز این هتل در تمام فصول سرد و گرم، آماده به استفاده است. از طرفی سالن تنیس، بدن سازی و تناسب اندام از جمله شلوغ ترین مکان های این هتل به شمار می آیند.

جکوزی ساحلی، سالن سلامتی و آب گرم و ماساژ نیز در هتل دایر می باشد که می توانید در کنار جاذبه های توریستی این شهر از آن ها استفاده کنید. اگر شما دارای حیوان خانگی هستید و به آن علاقمند هستید، اجازه ی ورود این حیوانات به داخل هتل داده نمی شود بنابراین باید فکری به حال حیوانات خود برای سفر کنید.

سالن های جشن، برگزاری مراسم و سمینار و نشست های رسمی و دوستانه، از جمله امکانات دیگر این هتل می باشد که میهمانان می توانند از آن ها استفاده کنند.

آدرس هتل زیگن (The Zign) پاتایا (۵ ستاره) :

۵۵۵/۶۵ Moo 5, 12 Naklua Rd., Banglamung, 20150 Pattaya North, Thailand

امتیاز کاربران به این هتل، با گرید ۷٫۱ از ۱۰ شناخته شده است که بیانگر میزان کیفیت سرویس هاست. گفتنی است در اتاق ها امکانات رفاهی در حد لوکس بوده و راحتی اقامت شما را تضمین می کند.

محوطه ی این مکان، فضایی با درختان گرمسیری و زیبا است که در شب ها فرصت یک گشت دلنشین را برای شما فراهم می اورد. البته برای این مورد باید به فصل سفر خود بیشتر دقت کنید چرا که گاهی پیاده روی صبحگاهی در این مکان لذت بخش تر است.

مطالب مرتبط