هتل پولمن بانکوک کینگ پاور

معرفی هتل های تایلند در بانکوک

در مکانی دنج و آرام در مرکز شهر بانكوك تایلند هتل فوق مدرن و لوکس پولمن بانکوک کینگ پاور (Pullman Bangkok King Power) با ارائه امکانات لوکس و میهمان نوازی فوق العاده پذیرای گردشگران تور تایلند می باشد .

معرفی هتل های تایلند در بانکوک

معرفی هتل های تایلند در بانکوک

سبک سنتی تایلندی را با اقامت در هتل پولمن بانکوک کینگ پاور تجربه کنید . در اتاق و سوئیت های لوکس هتل پولمن بانکوک کینگ پاور که به سبک آسیایی مدرن تزئین شده اند و حمام مرمری اختصاصی آن ها از وان و محوطه دوش مجزا تشکیل شده است و به شیکی مبله شده و شامل تلویزیون LCD، اینترنت پر سرعت و میز کار متحرک میباشند استراحت کنید و نظافت اتاق ها نیزطی شبانه روز مرتبا انجام میگیرد. اتاق و امکانات برای معلولین نیز در کنار اتاق های استاندارد وجود دارد .

معرفی هتل های تایلند در بانکوک

امکانات رفاهی هتل پولمن بانکوک کینگ پاور ماساژ – جکوزی – استخر روباز و مرکز سلامت و آبگرم می باشد که مهمانان با اقامت در این هتل بی نظیر از آنها بهره مند می شوند . در استخر روباز بسیار زیبای هتل به آبتنی بپردازید و رفع خستگی کنید وهمزمان از تریا کنار آن نیز نوشیدنی دریافت نمایند. یک مرکز Spa آرامش بخش هم از دیگر اماکنی است که میهمانان میتوانند با استفاده از انواع معالجات، محصولات و تکنیک های ماساژ، از خود پذیرایی کنند. مرکز بدنسازی مجهزی نیز برای علاقه مندان به فعالیت های ورزشی در هتل پولمن بانکوک کینگ پاور وجود دارد .

معرفی هتل های تایلند در بانکوک

معرفی هتل های تایلند در بانکوک

۶ غذاخوری مدرن هتل پولمن بانکوک کینگ پاور ، با سرو انواع غذاهای تایلندی ، فرانسوی و بین المللی از مهمانان پذیرایی می کنند . برای بازدید از اماکن گردشگری بانکوک تایلند سه چرخه های رایگان هتل مسافرین را به ایستگاه قطار هوایی Victory Monument میرساند تا بدین ترتیب دسترسی به اماکن عمده شهر فراهم آید. هرروز دوبار، ایاب و ذهاب به بازار موجود میباشد.

معرفی هتل های تایلند در بانکوک

معرفی هتل های تایلند در بانکوک

دیگر امکانات هتل پولمن بانکوک کینگ پاور شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت- رستوران – پذیرش شبانه روزی – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه – بار – باغ و اتاقهای ضد صدا می باشد .

مطالب مرتبط