هتل لوتوس فرندلی تایلند

کشور تایلند دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است و هر ساله گردشگران بسیاری به طمع بهره مندی از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری این کشور بی نظیر پا به تایلند می گذارند. کشور تایلند در کنار جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیار خود هتل ها و اقامتگاه های بسیاری را نیز برای پذیرایی از میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی خود فراهم نموده است.

یکی از بهترین هتل های درجه سه ستاره این کشور در شهر سامویی تایلند واقع شده است. این هتل که لوتوس فرندلی (Lotus Friendly Hotel) نام دارد در محلی نزدیک به ساحل چاونگ واقع شده است و تنها ۲ دقیقه پیاده روی تا این ساحل زیبا و رویایی فاصله دارد.

اتاق های این هتل امکانات بسیاری را داراست که از آن جمله می توان به محل نشیمن، تهویه مطبوع و بالکن خصوصی به همراه تلویزیون کابلی، یخچال، وای‌ فای رایگان و همچنین یک حمام متصل با دوش اشاره نمود.

این هتل همچنین مجهز به یک رستوران بی نظیر و زیباست که انواع غذاهای بین المللی و محلی را به صورت ارگانیک برای شما طبخ می نماید. اما در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از رستوران های بسیار دیگری که در این محدوده و در کنار ساحل زیبای چاونگ قرار گرفته اند استفاده نموده و به صرف یک غذای لذت بخش در دل طبیعت بکر سامویی بپردازید.

میز تور این هتل قادر است امکانات گردشگری بسیار خوب و مناسبی را برای شما فراهم نموده و لحظات لذت بخشی را برای شما و خانواده تان فراهم نماید. همچنین این هتل تا ترمینال کشتی ‌رانی کوه فانگان ۲۰ دقیقه و تا ترمینال کشتی‌ رانی سراتانی ۳۵ دقیقه رانندگی فاصله دارد. همچنین فاصله هتل فرندلی تا فرودگاه بین المللی سامویی ۳ دقیقه رانندگی  فاصله دارد.

از امکانات دیگر این هتل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بیلیارد، رستوران، دستگاه خودپرداز، صرافی، خدمات تورها، فکس و فتوکپی، اینترنت وای فای، پارکینگ اختصاصی، بخش های بدون سیگار

آدرس: ۱۱۹ Chaweng Beach Road Koh Samui Saratthani, 84320 Chaweng Beach, Thailand

مطالب مرتبط