هتل ایبیس ریورساید بانکوک

هتل ایبیس ریورساید درجنوب غربی بانكوك ،در كنار رودخانه Chaopraya ودر فاصله ۱۰ دقيقه ايی از ايستگاه قطار هوايی Krungthonburi BTS واقع گرديده است. هتل ۳۰ دقيقه با فرودگاه بين المللی Suvarnabhumi ،تنها ۴ كيلومتر با مركز شهر و۵/۶ كيلومتر با Watpho فاصله دارد.

هتل ایبیس ریورساید دارای اتاق هایی با چشم انداز زیبا و همچنین اتاق و امکانات ویژه معلولین که مجهز به تلویزیون ال سی دی ، خدمات روم سرویس ۲۴ ساعته ،تهویه مطبوع ، بالکن و گاوصندوق می باشد . فضای داخلی هتل، با سلیقه تزئین و به محل مناسبی جهت استراحت مهمانان تبدیل شده است. کارکنان مهربان و با دقت هتل ایبیس ریورساید ،به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشند. این هتل ۳ ستاره روزنامه ، مغازه و خدمات ورود و ترخیص سریع مسافر را ارائه می دهد و این اطمینان را به میهمانان می دهد که اقامتی توام با آسایش خواهند داشت.

 

هتل ایبیس ریورساید دارای استخر روباز ،خشكشويی ودسترسی اينترنت می باشد. رستوران هتل با سرو غذاهای تايلندی و Lobby Bar با سرو ساندويچ و نوشابه پذيرای ميهمانان می باشد. از دیگر خدمات هتل ایبیس ریورساید می توان به لباسشویی ، اتو کشی ، خدمات تورها و انبار بار و چمدان اشاره کرد. این هتل ۳ ستاره ، محل ایده آلی جهت برگزاری تمامی مراسم ها از بزرگ تا کوچک ، رویدادهای فرهنگی، فعالیت های ویژه ی اداری و کنفرانس ها به شمار می رود.

مطالب مرتبط