هتل امرالد بانکوک

هتل امرالد در قلب بانکوک و در فاصله ی ۲ دقیقه ای از متروی Huai Khwang قرار گرفته است. استخر فضای باز، زمین بازی بیلیارد و اسکوآش هم در آن فراهم می باشد. بازار Seafood و میدان سیام هر دو ۱۵ دقیقه با اینجا فاصله دارند همچنین در عرض ۱۵ دقیقه به فرودگاه Makasan خواهید رسید. تمام اتاق ها دکوراسیون شیکی دارند و با حمام خصوصی، چای/قهوه ساز و تلویزیون تجهیز شده اند. با پرداخت هزینه ی کمی می توانید در اتاق خود از اینترنت استفاده کنید. رستوران و کافه ی ژاپنی، چینی و بین المللی به همراه کافه های مستقر در لابی و کنار استخر، با غذاها ،نوشیدنی ها، دسرها و موسیقی زنده، آماده ی پذیرایی از مهمانان می باشند.

سالن ورزشی مخصوص وزنه برداران و کسانی که مشکل قلبی دارند همراه با کلاس های رقص ایروبیک و اتاق یوگا برای علاقه مندان تدارک دیده شده است. سرویس ماساژ نیز در صورت درخواست آماده می باشد.از دیگر امکانات ورزشی هتل امرالد می توان به سونا – استخر روباز(تمامی فصول) – سالن بدنسازی  و زمین تنیس اشاره کرد.

هتل امرالد برای یک کودک زیر ۱۲ سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشد و برای یک کودک زیر ۲ سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان است.

مطالب مرتبط