هتل استین مکاسان بانکوک

هتل ۴ ستاره و مجلل  استین مکاسان در قلب منطقه اصلی تجاری شهر بانکوک قرار گرفته و از میهمانان خود در بهشتی دنج و راحت، با آداب و رسوم تایلندی میهمان نوازی می کند. تمام اتاقها و سوئیت ها به لوازم مدرن شهری و با طراحی تایلندی مجهز شده اند. اتاقها راحت و زیبا بوده و با توناژ خاکی رنگامیزی شده و با دیوارهای شیشه ای و چرمی تزئین شده اند.

از امکانات اتاق ها می توان به گاو صندوق ،تلویزیون LCD، اینترنت پر سرعت، لوازم پیشرفته و سرگرم کننده خانوادگی از قبیل سیستم پخش فیلم در صورت تقاضا اشاره کرد.میهمانان می توانند پس از سیر وسیاحت در جهان شهر بانکوک، در استخر هتل استین به آبتنی پرداخته و همزمان از تماشای چشم انداز خیره کننده شهر لذت ببرند. هتل همچنین یک سالن بدنسازی و سونا را در همان طبقه در اختیار علاقه مندان قرار داده تا با ورزش تجدید انرژی نمایند.

مرکز آب گرم هتل انواع خدمات آرامش بخش ماساژ و معالجات را ارائه می دهد.میهمانان می توانند به دلخواه خود در یکی از ۲ رستوران هتل استین به صرف غذا مشغول شوند. رستوران The Glass House، بوفه متنوعی را از خوراکهای محلی و بین المللی سرو می کند. رستوران Garlic & Pepper نیز به استخر و افق شهر بانکوک مشرف بوده و به سرو انواع خوراکهای خوشمزه آسیایی می پردازد.میهمانان و گردشگران می توانند جهت تهیه ارز به صرافی موجود در هتل مراجعه کنند.

مطالب مرتبط