هتل دوسیت تانی بانکوک

هتل دوسیت تانی با قرارداشتن در قلب شهر بانكوك و برخورداری از چشم انداز پارک Lumpini، اقامتی لوکس را به همراه امکانات بسیارویژه ای نظیر زمین گلف به میهمانان خود ارائه می دهد. هتل تا ایستگاه مترو و قطار هوایی چند قدم بیشتر فاصله ندارد و به مراکز اصلی کاری ، تجاری و تفریحی بسیار نزدیک می باشد. پیاده می توان به مغازه ها و رستوران های میدان Silom، دست یافت. وجود ۱۱ رستوران ، تریا و سالن استراحت در هتل دوسیت ثانی شما را غافلگیر خواهد کرد. فراموش نکنید که خوراک های فرانسوی ، ایتالیایی و غذاهای محلی ویتنامی را امتحان کنید. نوشیدنی خود را در محیطی گرم و راحت و با گوش سپردن به موسیقی زنده و یا تماشای چشم انداز تماشایی بارپشت بام ، میل نمائید.
اتاق های هتل دوسیت ثانی به سبک تایلندی تزئین و منسوجات بکار رفته از جنس ابریشم بوده و مبلمان ها ازچوب درخت ساج ساخته شده اند. امکانات اتاق ها شامل دسترسی به اینترنت پرسرعت و فضای کاروسیع می باشد. میهمانان عزیز، با آبتنی در استخر آرامش یابید و از خدمات ماساژ درمانی فوق العاده در محیط آرام Devarana Spa، لذت ببرید. همچنین می توانید در مرکز زیبایی اندام به ورزش پرداخته و یا گلف بازی کنید.

سرویس نگهداری از کودکان از دیگر امکانات هتل دوسیت ثانی می باشد. این هتل ۵ ستاره دارای  سالن کنفرانس کاملا مجهز می باشد که بصورت اختصاصی و منحصر به فرد برای سمینار ها و سازمان ها طراحی شده است .

مطالب مرتبط