هتل بایوکه بانکوک

برای سفر به بانکوک، خوب است به فکر هتل های مقرون به صرفه تر باشید اما هتل بایوکه انتخابی مقرون به صرفه و مناسبی است که می توانید از بالای آن یک منظره باورنکردنی از بانکوک را ببینید.

هتل بایوکه هتلی ۴ ستاره در بانکوک است که ۸۸ طبقه دارد و می توان گفت که بلند ترین هتل در کشور تایلند است. از هتل بایوکه تا ایستگاه قطار حدود ۵  دقیقه پیاده فاصله دارد.

فرودگاه نیز تا این هتل نیز حدود ۲۵  دقیقه به صورت قطار فاصله دارد. کیفیت اتاق ها و امکانات داخلی آن ها معقول است و از طرفی یک لابی بزرگ دارد که استفاده از آن را به شما توصیه می کنیم. امکانات ورزشی، تجارت، تفریح و سلامت و غیره از جمله سرویس هایی است که می توانید در هتل بایوکه در اختیار داشته باشید. برخی از ارائه دهندگان تور تایلند، یا تور بانکوک، از این هتل پشتیبانی می کنند.

به محض اینکه وارد اتاق های این هتل می شوید می توانید مناظر زیبایی از بانکوک ببینید و این مشخصه برای تمام اتاق ها یکسان است. اتاق ها دارای حمام با سنگ مرمر هستند و تلویزیون های تخت، مینی بار و امکانات چای و قهوه نیز در اختیار توریست ها قرار دارد.

دکوراسیون هم به گونه ای است که سلیقه یک توریست ایرانی را ارضا کند. اتاق ها از طبقه ۲۲ تا ۴۵ هستند و می توانید از اینترنت پر سرعت در هتل با کمی هزینه اضافی تر استفاده کنید.

اگر داستان آب گرم های تایلند را شنیده باشید حتما دوست دارید کمی درمان با آب گرم را در هتل های آن تجربه کنید. بخش تناسب اندام و سالن زیایی هتل در کنار دیگر امکانات ورزشی مثل زمین گلف، موجب شده که توریست ها از این هتل خاطرات خوبی داشته باشند نا گفته نماند که استخر  این هتل در فضای باز قرار دارد. اگر می خواهید خوراکی های متنوعی تجربه کنید نیز می توانید از فروشگاه مواد غذایی دایر در هتل بهره مند شوید.

در رستوران هتل می توانید انواع غذاهای تایلندی و بین المللی را بچشید. غذاهای دریایی نیز از جمله چیزهایی است که امتحانش در این هتل ارزش دارد. اگر دوست دارید آشپزی چینی و رستوران کره ای ها را هم تجربه کنید می توانید به راحتی در این هتل، این تجربه را عملی کنید. رستوران های اصلی در طبقه ۷۶ به بعد هستند.

از دیگر خدماتی که در این هتل وجود دارد می توان به تبدیل ارز، نگهداری بار و چمدان، دستگاه های خود پرداز، نگهداری از کودکان، خدمات کودکان، خشکشویی و تمیز کردن ، سالن جشن و کنفرانس، سالن های زیبایی و آرایش برای بانوان، اتاق های مخصوص برای افراد غیر سیگاری و منطقه ویژه برای استعمال دود اشاره کرد.

آدرس هتل بایوکه (Baiyoke Sky Hotel) بانکوک (۴ ستاره) :

۲۲۲ Rajprarop Road, Rajthevi, , Pathumwan, 10400 Bangkok, Thailand

مطالب مرتبط